gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Ciğer hakkında bir tüyo

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Ciğeri pişirirken hiçbir zaman pişirmeden önce tuzlamayın. Önceden tuzlanan ciğer sertleşir. Ciğeri tuzsuz olarak pişirin. Pişirdikten sonra herkes kendi isteğine göre tuzlayabilir.

2. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Ciğer hakkında bir tüyo
    teşekkürler adminim

Ciğer hakkında bir tüyo konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ciğer

Ciğer

Evlada, mala ve insanın hayatına, Ciğerde görülen olumlu durumlar, yukarıdakilerin iyi olmasına, yara vs. gibi olumsuzluklar günah ve masiyete; Ciğerci görmek kordudan emin olmaya, sıhhat ve namusa, düşmana galip gelmeye yahut insanları yolculuğa teşvik eden kimseye delalet eder.Rüyada ciger görmek korkudan emin olmaya, sihhata ve düsmana galip gelmeye isarettir. Rüyada ciğer görmek; cesarete,...
  2. Güzel Bir Balayı İçin Tüyolar

Güzel Bir Balayı İçin Tüyolar

Balayı, yeni evli çiftlerin düğün sonrası hayattan kaçamak yaptıkları ve evliliklerini kutladıkları en özel ve karı-koca olarak çıktıkları ilk tatildir. Bu nedenle çiftlerin belkide evlilik merasiminde düğün kadar önem verdikleri bir başka noktadır. Peki, siz karı-koca olarak çıkacağınız ilk tatile hazır mısınız? İşte size bu kararda destek olabilmek için hazırladığımız birkaç püf...
  3. güzellik tüyoları hakkında bilgi istiyorum

güzellik tüyoları hakkında bilgi istiyorum

acilen güzelleşmem lazım ve sizden güzellik tüyoları bekliyorum kızlar:)
  4. Tülin Şahin'den Moda Hakkında Tüyolar

Tülin Şahin'den Moda Hakkında Tüyolar

Bu sayfa; Tülin Şahin'den Moda Hakkında Tüyolar vermektedir. Sevgili melekler, güzel ve zarif mankenlerimizden biri olan Tülin Şahin aynı zamanda zevkli giyim tarzıyla dikkat çekiyor. Makyaj ve moda konusunda kendini hayli geliştirmiş olan ünlü manken bu konularda kitap da yazdı. Her fırsatta kadınlara bakımlı olmanın, makyaj yapmanın ve vücut tipine göre giyinmenin püf noktalarını sunan...
  5. Blazer Ceket Kombinleri Hakkında Tüyolar

Blazer Ceket Kombinleri Hakkında Tüyolar

blazer ceket kombinleri, blazer ceket nasıl giyilir, blazer ceket Sevgili melekler, gardrobunuzda sizi her an kurtarabilecek parçaların olması çok önemlidir. Bunlardan biri olan blazer ceketler, gerek spor gerek klasik kombinlerde rahatlıkla kullanılabilirler. Eğer siz de blazer ceket giyerken nasıl bir kombin oluşturacağınız hakkında karar veremiyorsanız, işte sizlere blazer ceket...

Sayfayı Paylaş