gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Ciğerini Okumak Deyimi Ne Anlama Geliyor ?

Konu, 'Eğitim ve Kadın' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Ciğerini Okumak Deyiminin Açıklaması

Ciğerini Okumak Ne Demek

Sevgili meleklerimiz ve değerli misafirlerimiz sizlerle en son paylaştığımız cin tutmak deyimi anlamının ardından bu sayfamızda da Ciğerini Okumak Deyiminin Açıklaması ile sizlerleyiz....

Ciğerini Okumak: Karşısındakinin gizli düşüncelerini bilmek, aklından geçenleri anlamak.

”Bizimi düşünüyormuş? Ben onun ciğerini okurum; o kendinden başkasını düşünmez.”

Ciğerini Okumak Deyimi Ne Anlama Geliyor ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ciğerine İşlemek Deyimi Anlamı Nedir ?

Ciğerine İşlemek Deyimi Anlamı Nedir ?

Ciğerine İşlemek Ne Demek Ciğerine İşlemek Deyimi Ne Demek Sevgili meleklerimiz ve değerli misafirlerimiz, bir önce ki konumuzda sizlerle ciğerini okumak deyimi anlamını paylaşmıştık. Bu sayfamızda ise Ciğerine İşlemek Deyimi Ne Demek bilgi veriyoruz.... Ciğerine işlemek;Kırıcı üzücü bir sözün bir davranışın acısını derinden duymak demektir. "Dün benim hakkımda...
  2. Ciğerimin Köşesi Deyimi Ne Anlama Geliyor ?

Ciğerimin Köşesi Deyimi Ne Anlama Geliyor ?

Ciğerimin Köşesi Deyiminin Açıklaması Ciğerimin Köşesi Deyiminin Anlamı Nedir Sevgili meleklerimiz ve değerli misafirlerimiz merak edenler ve öğrenmek isteyenler için Ciğerimin Köşesi Deyiminin Açıklaması ile sizlerleyiz. Bir önce kiğ konumuzda ise cim karnında bir nokta deyimi açıklamasını bulabilirsiniz.. Ciğerimin Köşesi Çok sevdiğim Sevgili evladım. Örnek:O, hala...
  3. Ciğeri Parçalanmak Deyimi Ne Anlama Geliyor ?

Ciğeri Parçalanmak Deyimi Ne Anlama Geliyor ?

Ciğeri Parçalanmak Deyiminin Açıklaması Ciğeri Parçalanmak Ne Demek Sevgili meleklerimiz ve değerli misafirlerimiz, az önce paylaştığımız ciğeri beş para etmemek deyimi anlamının ardından bu sayfamızda da ciğeri parçalanmak deyiminin açıklması ile sizlerleyiz... Ciğeri Parçalanmak: Gördüğü durum karşısında pek fazla üzülmüş olmak, çok acımak.
  4. Çamura Taş Atmak Deyimi Ne Anlama Geliyor ?

Çamura Taş Atmak Deyimi Ne Anlama Geliyor ?

Bu konu; çamura taş atmak deyimi anlamı hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, bir önce ki konumuzda paylaştığımız ciğeri parçalanmak deyimi anlamının ardından bu sayfamızda da çamura taş atmak deyimi anlamıyla sizlerleyiz.. Çamura Taş Atmak Deyiminin Anlamı Nedir Çamura taş atmak: kötü huylu, şirret birine sataşmak, söz söylemek ona bulaşmak...
  5. Çene Yarıştırmak Deyimi Ne Anlama Geliyor ?

Çene Yarıştırmak Deyimi Ne Anlama Geliyor ?

Bu konu; çene yarıştırmak deyimi ne anlama geliyor hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, zengin Türkçemizde birbirinden değişik deyimler ve ataszöleri bulunuyor. Bir önce ki konumuzda sizlere çehre züğürdü deyiminin anlamından bahsetmiştik. Bu sayfamızda ise çene yarıştırmak ne anlama geliyor sizlere açıklamak istiyoruz... Çene Yarıştırmak Deyimi Ne Demek Karşılıklı...

Sayfayı Paylaş