gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

çığlık çığlığa sevişen çifti, komşusu mahkemeye verdi.

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

çığlık çığlığa sevişme komşusuyla sevişiyor İngiltere'de her gece çığlık çığlığa sevişen çifti, komşusu mahkemeye verdi.
    Michelle Tyrell adlı kadın "4 yaşındaki kızım 'Bana sahip ol ne demek' diye soruyor" diye dert yandı.

Mahkeme gürültücü çifti 300 sterlin para cezasına çarptırdı.

internethaber

çığlık çığlığa sevişen çifti, komşusu mahkemeye verdi. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. "Çığlık"

"Çığlık"

edvard munch çığlık çığlık Edvard Munch'tan "Çığlık" Edvard Munch1863-1944 yılları arasında yaşamış, oslo doğumlu sembolist ressam.. Küçükken ailesini kaybeden, kafası fena halde bozulmuş, psychotic resimler çizen norveçli ekspresyonist ressam. alman ekspresyonizminden etkilendiği kadar, van goghgauginin öncülük ettiği post-empresyonist akımdan da oldukça etkilenildiği...
  2. Asya - Çığlık Çığlık

Asya - Çığlık Çığlık

Asya - Çığlık Çığlık içimde binbir gecenin çılgın hayalleri var bu ara canım seninle uzaklara kaçıp gitmek istiyor şenle düşsek yollara usul usul yavaş yavaş korkusuz başlasak sevdaya uyanşam sabaha koynunda çığlık çığlık yaşanır aşk sürsede olur sürmesede korkma dönmem yarı yoldan aşktan sevdadan ayrılıktan
  3. Emre Aydın - Çığlık Çığlığa

Emre Aydın - Çığlık Çığlığa

Işıkla kal ve sakın değişme Onlar seni değiştirmek isteseler de Başını eğme ismimle uyan her güne Ne kadar benim olmak istemesen de Sesimi hisset şarkıma dokun işte Onlar hep sorarlar boşver ilgilenme Kaçı kaldı ki sen çekip gidince Ne kadar geri dönmek istemesen de Şehirler yandı çığlık çığlığa Ben acıyı tattım kanına karıştım (x2) Işıkla kal ve sakın değişme Onlar seni değiştirmek...
  4. Bülent Ortaçgil - Çığlık Çığlığa

Bülent Ortaçgil - Çığlık Çığlığa

seni sevdiğimi anladığım günden beri sesler değişti, renkler değişti yüzümdeki çizgiler başkalaştı geçmişim değişti, oyunlaştı yeşilin ortasında gelincik gibi inceleşti, yabancılaştı siste bağıran vapur düdükleri gibi geliyor muyuz, gidecek miyiz yoksa çığlık ciğsığa seni sevdiğimi anladığım günden beri hiçlik değişti, yokluk değişti karşılıksızlığım dengeleşti günler değişti...
  5. Çığlık Çığlığa..

Çığlık Çığlığa..

çığlık çığlığa sevişme

Sayfayı Paylaş