gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Cihan Güçlü Ama Şarkı Sözü

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Cihan Güçlü Ama Şarkı Sözü istiyorum kızlar bana Cihan Güçlü Ama Şarkı Sözlerini yazın.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Cihan Güçlü Ama Şarkı Sözü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çağlayan Topaloğlu Ama Yine de şarkı sözü

Çağlayan Topaloğlu Ama Yine de şarkı sözü

Çağlayan Topaloğlu Ama Yine de şarkı sözü de açarsanız sitenizde çok makbule geçer.
  2. Çağlayan Topaloğlu Ama Yine de Şarkısının Sözleri

Çağlayan Topaloğlu Ama Yine de Şarkısının Sözleri

Çağlayan Topaloğlu Ama Yine de şarkı sözleri Çağlayan Topaloğlu Ama Yine de şarkısı sözü Babası Mustafa Topaloğlu gibi müzikle ilgilenen oğul Çağlayan Topaloğlu'nun seslendirdiği Ama Yine de şarkısının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz melekler :) Seni tanımadan önce farklıydım Kabımda oturmuş saklıydım Seni tanımadan önce farklıydım Kabımda oturmuş saklıydım Tüm ayrılıklarda haklıydım...
  3. Dinle Sevgili Cihan Güçlü Ama Şarkısının Sözleri

Dinle Sevgili Cihan Güçlü Ama Şarkısının Sözleri

dinle sevgilide çalan Ama şarkısı sözü Dinle Sevgili Cihan Güçlü Ama Şarkısının sözleri Sevilerek takip edilen Dinle Sevgili dizisinin fon müziklerinden Cihan Güçlü'nün seslendirdiği Ama şarkısının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz melekler :) Çek desen elimi çekemem Daha desen kolumu veremem Zaman desen önümü göremem… Ama Geçmişin desen çıkamam içinden Sana hesap soramam bu yüzden Bir...
  4. Cihan Güçlü Neden Böyleyiz Şarkı Sözü yazın bana

Cihan Güçlü Neden Böyleyiz Şarkı Sözü yazın bana

Arkadaşlar Cihan Güçlü Neden Böyleyiz Şarkı Sözü için yazıyorum size aranızda Cihan Güçlü Neden Böyleyiz Şarkısını bilen varsa lütfen bana bir zahmet Cihan Güçlü Neden Böyleyiz Şarkı Sözlerini yazsın.
  5. Cihan Güçlü Neden Böyleyiz Şarkısının Sözleri

Cihan Güçlü Neden Böyleyiz Şarkısının Sözleri

Cihan Güçlü Neden Böyleyiz Şarkı Sözleri Cihan Güçlü Neden Böyleyiz Sözü Sevgili melekler, bu yazımızda yerli şarkı sözleri başlığımıza bir konu daha ekliyor ve Cihan Güçlü Neden Böyleyiz şarkı sözleri sizinle paylaşmak istiyoruz :) Tek derdim derin bir huzur Seninle bulsam ne olur Biz senle neden böyleyiz Bir tür savaştan ibaret Aslında aşka ihanet Biz senle neden böyleyiz Bu işler zor...

Sayfayı Paylaş