gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Cihan Ünal Hande Ataizi'ne Dava Açtı!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

cihan ünal, hande ataizi, dava açtı, taciz suçlaması, tiyatro oyununda taciz iddiası, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz

Sevgili melekler,
    Günlerdir magazin basınını meşul eden Hande Ataizi'nin taciz suçlaması sonunda yargıya intikal etti!Sçlamayı yapan Hande Ataizi olduğu halde şikayette bulunmazken, Cihan Ünal Ataizi'nin yapamadığını yaptı ve suçlamalar karşısında dava açtı.

Hande Ataizi'nin kendisini tacizle suçlamasından bunalan Ünal, 'Nurseli İdiz'le oynadığım oyun daha fazla aşk sahnesi içeriyordu.. Bu zamana kadar böyle olay başıma gelmedi.. Beni tanımayanlar, tanıyanlardan öğrenebilir. Dava açmak zorunda bırakıldım!' dedi.

Cihan Ünal Hande Ataizi'ne Dava Açtı! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Irmak Ünal Babası Cihan Ünal ile barıştı

Irmak Ünal Babası Cihan Ünal ile barıştı

ırmak ünal babası Cihan Ünal'ın kızı Irmak Ünal 'Orada Neler Oluyor'da babasıyla 2,5 yıldır devam eden dargınlığının sona erdiğini açıkladı. Ünal "Şu an kendimi çok iyi hissediyorum. Bana soyadını, genlerini, kültürünü, her şeyini veren babama aşığım. Türkan Şoray da, Türkan annemdir. Yağmur ise canım kardeşim. Amerika'da olduğu için sık sık facebook'tan görüşüyoruz. 2009 Ünal...
  2. Cihan Ünal "Hande beni ısırıyor, ben de onu ısırıyorum" dedi!

Cihan Ünal "Hande beni ısırıyor, ben de onu ısırıyorum" dedi!

hande ataizi cihan ünal sevişme sahnesi cihan ünal hande ataizi sevişme cihan ünal, hande ataizi, özel hayatlar oyunu, Bu haberi okuyunca şok oldum diyebilirim Melek'ler. Sonrasın da da "iyiymiş, kolay gelsin" diye de söylendim kendi kendime :D:D:D:D Cihan Ünal ve Hande Ataizi ikilisi "Özel Hayatlar" adlı oyunda birlikte oynuyorlar. Zira sevişme sahnelerinde Hande,...
  3. Cihan Ünal kimdir

Cihan Ünal kimdir

cihan ünal kimdir, hayatı, biyografi, hakkında bilgiler, kısaca hayatı hakkında özetler burada arkadaşlar. Türk Sineması'nın üstadlarından dev isim Cihan Ünal ve hayatı hakkında ki bilgilerle huzurlarınızdayız Melek'ler:) Cihan Ünal Oyuncu | 1949 - Kastamonu Cihan Ünal, 1949 yılında Kastamonu, Taşköprü'de dünyaya geldi. İlkokulu Tosya ve Kırıkkale'de, orta okulu Ankara Cebeci...
  4. Cihan Ünal ve Hande Ataizi hakkında son durum

Cihan Ünal ve Hande Ataizi hakkında son durum

hande ataizi, cihan ünal, polemik, kavga, son durum, haberleri burada arkadaşlar. Birlikte rol aldıkları tiyatro oyunundan sonra aralarında polemik geçen iki ünlü Hande Ataizi ve Cihan Ünal hakkında son durumu sizlerle paylaşıyoruz Melek'ler. Cihan ünal ile yaşadığı polemik ile magazin basınının gündeminde olan Hande Ataizi Her Şey Tadında programına telefonla bağlanarak iddiaları...
  5. Irmak Ünal-Cihan Ünal Cephesinden Barışma Sinyalleri !

Irmak Ünal-Cihan Ünal Cephesinden Barışma Sinyalleri !

ırmak ünal cihan ünal ırmak ünal haberleri cihan ünal kızı cihan ünal haberleri 2011 ile ilgili bilgiler burada melekler. Uzun süredir küs olan Irmak Ünal Cihan Ünal barışma sinyalleri verdi melekler. :) Baba-kız , et tırnaktan ayrılır mı hiç ? Bildiğiniz üzere Cihan Ünal kızı Irmak Ünal doğum yaptı ve Kayla adında bir kızı oldu. Ancak dedesi Cihan Ünal henüz Kayla bebeği görmedi ama bu...

Sayfayı Paylaş