gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Cihan Ünal'dan Türkan Şorayı Kızdıracak Açıklama

Konu, 'Magazin' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

türkan şoraya benzeyenler [​IMG]
    Türk sinemasının Sultan'ı Türkan Şoray eski eşinin bu sözlerine çok kızacak.

"Orada Neler Oluyor" programına konuk olan ünlü tiyatro sanatçısı Cihan Ünal, bir sırrını ilk kez açıkladı. Cihan Ünal "Evlendim, sevgililerim oldu. İlişkiler yaşadım. Ama unutamadığım tek kadın 19 yaşımdaki sevgilimdi. Sarışın, mavi gözlü, beyaz tenliydi. 25 yaşımıza kadar büyük aşk yaşadık. Bugünkü aklım olsaydı onu ömrümün sonuna kadar bırakmazdım" dedi.Türkan Şoray'la uzun yıllar evli kalan ve Şoray'dan bir de kızı olan Ünal, bu sözleriyle Türk Sineması'nın Sultan'ını "hayatındaki unutamadığı kadın" olarak göstermedi. "Hayatıma onunla devam etseydim, her şey çok başka olurdu" diyerek 19 yaşındaki sevgilisini unutamadığını söyleyen Ünal, "Bugün onu sık sık anımsıyorum ve çok özlüyorum. Çünkü ilk ve tekti. Nerede, ne yapıyor diye merak ediyorum. Belki beni bir yerlerde izliyordur diye düşünüyorum. Bir gün bir yerlerde karşılaşma umudum var" dedi.

Cihan Ünal'dan Türkan Şorayı Kızdıracak Açıklama konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Türkan ŞORAY

Türkan ŞORAY

Türkan ŞORAY Gerçek Adı: Türkan Şoray Doğum Yeri: İstanbul Doğum Tarihi: 28.06.1945 Takma Adı : Kara Kız, Sultan Onu Ünlü Yapan Ne? 1960'larda oynadığı filmlerle tanınmaya başlamış, 1964'te 1. Antalya Film Festivali'nde en başarılı kadın oyuncu ödülünü aldığı "Acı Hayat" filmiyle ünlenmiştir. Birliktelikleri: Eşi: Cihan Ünal, tiyatro oyuncusu, 1983'te evlendiler,...
  2. Cihan Otel

Cihan Otel

Otel Bilgileri: 2 Yıldızlı Cihan otel Şehir merkezinde Trabzon Hava Alanına 165 km, Batum'a 30 km, Kafkasör Plateu 70 km mesafededir. Deniz, Doğa, manzarasi bulunmakta olan Otelin 36 standart odası, toplam 68 yatak kapasitesine sahiptir. Odalarında İnternet bağlantısı, Uydu tv, Direk telefon, Bilgisayar, Dijitürk, Duş, WC, bulunmaktadır. Cihan Otel misafirlerinin rahatlığını amaç edinmiş...
  3. Türkan Şoray

Türkan Şoray

türkan şoray şimdiki hali
  4. Demet Akalın tezgahtarları kızdıracak!

Demet Akalın tezgahtarları kızdıracak!

demet akalın, hande yener, demet akalın hande yener kavgası, demet akalın hande yener, hande yener demet akalın kavgası, hande yener demet akalın Demet Akalın ve Hande Yener'in arası yıllardır hep soğuktur ki, bunu magazin haberlerinden de biliyoruz. Zira Sevgili Demet, Hande Yener'e laf atmış, atmasına ama bu laf umarım tezgahtarları kızdırmaz Melek'lerim. Çünkü Demet, Hande'ye "ben...
  5. Türkan Filmi

Türkan Filmi

türkan filim türkan saylan filmi hangi sinemalarda filmi hangi sinemalarda oynuyor Dün vizyona giren 'Türkan' filminin galası önceki akşam Lütfi Kırdar Kongre Merkezinde yapıldı. Çağdaş Yaşamı Destekleme ve Cüzzamla Savaş Dernekleri’nin kurucusu Prof. Dr. Türkan Saylan’ın hayatının son günlerini anlatan ‘Türkan’ filmi dün vizyona...

Sayfayı Paylaş