gebe
  1. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

Cik disari cocugum

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında CaRiZmA tarafından paylaşıldı.

hoca: oğlum! çık dışarı! öğrenci 1: yok yazcak mısınız hocam? hoca: yazıcam tabii, sallanma hadi...
    öğrenci 1: niye bi tek ben? tek başına mı konuşuyodum ben yani? deli miyim ben?
    hoca: lan fırlatacam şimdi anahtarlığı kafana, çıksana lan!
    öğrenci: basket topu kimdeydi lan, atsanıza, teneffüste de fazla sallanmayın potaya gelin.
    hoca: defol laan!!! numarası kaçtı bunun?
    öğrenci 2: 360 hocam!
    öğrenci 3: 1270!
    öğrenci 4: 647, hehe...
    öğrenci 5: 16! kikir kikir...
    hoca: allah belanızı versin hepinizin!
    ------------------------------ ------------------------------ ------------------------------
    ---------------------
    - siz konuşanlar dışarı.
    - biz mi hocam?
    - siz tabi. hayvan kadar oldunuz, bi susup oturamadınız. dinleyen arkadaşlarınızı da rahatsız
    ediyorsunuz.
    - hocam, atmayın ya. devamsızlığım dolmuş zaten. kalıyorum bi saat devamsızlıkta.
    - çık dışarı terbiyesiz herif, dersi bölme. yok yazmıycam.
    - o zaman çıkayım hocam, sağolun. ehe..görüşürüz beyler. benden bu kadar.

(arkalardan)
    - hocam ben konuşmuyodum gerçi ama yok yazmayacaksanız ben de çıkayım.

------------------------------ ------------------------------ ------------------------------
    ----------------------
    - sen!
    - ben?
    - evet sen. kalk bakiim ayağa!
    - evet (kalkar)
    - niye yapmıyorsun bakiim sen?
    - neyi? (eğlenmek için salağa yatar)
    - .... (cevaba çok sinirlenmiştir) bak bakiim arkadaşların ne yapıyor!
    - .... (şöyle bi sınıfa göz gezdirir ve gayet lakayıt) oturuyolar
    - (öfke kırmızısı ile)! çıkdışarııı!
    - (gene sınıfa bakarak) yoksa oturmuyorlar mı?
    - çıkdışarııııı! disipline verecem seni!
    - iyi ama ne yaptım ki ben?
    - çıkdışarıııı dedim sanaaa!
    - iyi iyi tamam
    ---------------------
    evladım yeter konustugunuz..
    -peki hocam
    -cık dısari
    -peki hocam (hoca beklemiyodur..siinir olmustur)
    -hişş nereye??
    -dısarı hocam
    -gel iceri..bidaha da cıktıgını görmiyim

komikler.com

2. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Cik disari cocugum
    heheheheheheheheeeeeeeeeee...emegıne saglık:haha:

Cik disari cocugum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cocuga Ilgi

Cocuga Ilgi

Cocuklar dogduklari andan itibaren ,kim olduklari ve insan olarak degerlerinin ne oldugu konusundaki görüslerini ana-babalarinin veya onlara bakan kisilerin tavirlarina dayanarak olusturulur,Cocuklar degerli olduklarini hissetmek icin ana-babalarinin ilgisine ihtiyac duyarlar.Ilk coculuk yillarinda cocugumuza ne kadar ilgi gostersek okadar iyidir. ilgi gostermek birlikte zaman...
  2. cocugunuz depresyondami?

cocugunuz depresyondami?

cocugunuz yalanmi soyluyor -------------------------------------------------------------------------------- cocugumuzu yalandan nasil koruyalim`` -------------------------------------------------------------------------------- cogu defa cocuk ,gercegi soyledgini farkina varmadan yalan soylerveya soyledigi yalana benzer.ozellikle 5-6 yasina kadar yalan soylemenin pek onemi yoktur,cunku bu...
  3. Cildinizde Mantarmi cikti...

Cildinizde Mantarmi cikti...

kabartılı kaşıntı parmak aralarında kızarıklık kollarda kızarıklık pişik kaşıntı Tıpkı küf mantarları gibi ,vücut mantarları da nemli, havasız ve temiz olmayan ortamları severler. Bu tür yerlerde gelişip üreyebilirler. Ama bu üreme, hızlı ve yayılıcıdır. Özellikle pişik ve tahriş olmuş bölgeleri severler. Çok azimkardırlar bir başladı mı hızlı bir şekilde vücuda yayılmak için ellerinde geleni...
  4. kiz cocugu

kiz cocugu

Kız çocuğu Rüyada kiz çocugu görmek bolluga, serefe, zorluktan sonra kolayliga, büyüyen ve artan seylere isarettir. Rüyada henüz meme emen kiz çocugu görmek, övülmeye sayan ve kendisinden iyilik ümit edilen hayirii bir seye isarettir. Bir kimse rüyada bir yere birakilmis kiz çocugunu kaldirsa veya yüklenip götürse ya da kendisinin bir kiz çocugu dogsa ve rüyayi gören de hapis veya mahsur...
  5. sorusturmanin civisi cikti

sorusturmanin civisi cikti

Sabih Kanadoğlu soruşturmaya siyaset karıştığını iddia etti. İddianameden haberler veren medyaya da yüklendi. Eski Yargıtay Başsavcısı Sabih Kanadoğlu, iddianamenin belirli bir medyanın yönlendirmesiyle çivisinin çıktığını iddia etti. Komutanların yargılanmasına askeri mahkemenin bakması gerektiğini ileri sürdü. Kanadoğlu, CNN Türk'te yayınlanan Ankara Kulisi'ne konuk oldu. Gazeteci Fikret...

Sayfayı Paylaş