gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

çıkan haberlere isyan etti

Konu, 'Magazin' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

[​IMG] ÖZEL HAYATIYLA SIK SIK GÜNDEME GELMEKTEN KAÇAMAYAN OYUNCU HANDE ATAİZİ, BU DURUMA ALIŞMASINA RAĞMEN BAZI HABERLERİN İMAJINI ZEDELEDİĞİNİ SÖYLEYEREK 'KENDİ İSMİME YABANCILAŞIYORUM' DEDİ.

Ünlü oyuncu Hande Ataizi, medyada kendisi hakkında çıkan haberler yüzünden kendi ismine bile yabancılaştığını söyledi.

Ataizi, 'Bazen kendime de yabancılaşıyorum. Abuk sabuk yalan... Bu nişan mesela gülümsetiyor ama o kadar gurur kırıcı haberler yapılıyor ki.. İnsanlar için gazete belki çayını içerken baktığı 1 saatini alan birşey. İnsanın kafasında yavaş yavaş senin imajını belirliyor. O yüzden de abuk sabuk bir Hande çıkıyor. Sonra da Hande Ataizi denilince ben yabancılaşıyorum isim, soy isim olayına' dedi.

Oyunculuğunu ortaya koyamamak ile ilgili bazı tatminsizlikleri olduğunu saklamayan Hande Ataizi, sanatsal endişeleriyle ilgili olarak şöyle konuştu: 'Mutsuzluklarım var. İçsel tatmin çok başka birşey. Ne kadar önde de olsanız, ne kadar bunun getirisi de olsa, dizi ya da sinema vs, bulamadığım ismini koyamadığım tatminsizliklerim var... Biz yaptığımız işle mutlu olan insanlarız. Oyunculuk benim için şöhret olmak, çok tanınmak falan hiç bununla alakası yok. Ben tamamen ruhum için bu işi yapıyorum.'

çıkan haberlere isyan etti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sıla basında çıkan haberleri

Sıla basında çıkan haberleri

sılanın 11 yaşında yazdığı şarkı sılanın 11 yaşında yazdığı şarkının sözleri sıla doğu sıla şarkı sözleri nın şarkının 'İzlenme rekoru kiran 'Sıla' adli dizinin basrol oyuncusu Cansu Dere, Mardin'de gerceklesen cekimler sayesinde farkli bir dunya ile tanistigini soyluyor: Torelere gore; yanlis yapmis kizini oldurmeyen babaya bakkal ekmek satmiyor. Adam camide namaz bile kilamiyor!. atv'nin...
  2. Doktorlar - Basında Çıkan Haberler

Doktorlar - Basında Çıkan Haberler

doktorlar dizisinin çekildiği hastane doktorlar dizisinin çekildiği hastanenin adı dizisi hangi hastanede çekildi hangi hastanede çekiliyor çekildi Show Tv’nin sevilen dizisi “Doktorlar”ın Ela’sı Yasemin Ergene, dizi çekimleri sırasında başından geçen korku dolu anları anlattı!.. Yasemin gece çekimleri sırasında uzayınca hastanede tura çıkmış ama başına neler gelmiş neler!.. Asansörle bir üst...
  3. Ebru güzel isyan etti

Ebru güzel isyan etti

EBRU GÜZEL, 'MARKA KIYAFETLER, ONLARI SATIN ALAN BİÇİMSİZ KADINLARA DEĞİL, GÜZEL BİR VÜCUDA YAKIŞIYOR' DİYOR. Yeditepe Üniversitesi'nde bir yandan doktora yapıp diğer yandan iletişim dersi veren model Ebru Güzel, 'Marka kıyafetler, onları satın alan biçimsiz kadınlara değil, güzel bir vücuda yakışıyor' diyor. Ebru Güzel, evlilik için ise şunları söyledi: 'Beyaz atlı prens yok, güven...
  4. Bade İşçil İsyan Etti !

Bade İşçil İsyan Etti !

kuzey güney bade işçil haberleri buğra gülsoy haberleri İlk bölümünden beri merakla takip edilen Kuzey Güney dizisinin güzel oyuncularından Bade İşçil isyan etti melekler. Rol arkadaşı Buğra Gülsoy 'un boşanmasına sebep olarak gösterilen Bade İşçil'le ilgili haber şöyle; Buğra Gülsoy ile Burcu Kara çiftinin ayrılmasına neden olarak gösterilen Bade İşçil önceki gün Nişantaşı’ndaydı.“Kuzey...
  5. Burcu Kara İsyan Etti !

Burcu Kara İsyan Etti !

Bu konu; burcu kara isyan etti haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, önce ki gün yılbaşı tatili için havaalanında görüntülenen başarılı oyuncu Burcu Kara 'nın, fotbolcu Ümit Karan ile birlikte olduğu iddia edilmişti. Ümit Karan 'nın dün yaptığı açıklamanın ardından çıkan haberlere daha fazla susamayan Burcu Kara isyan etti.. Tatilini tamamlayıp İstanbul'a dönen Burcu...

Sayfayı Paylaş