gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

çıkar gider ilahisi

Konu, 'İlahiler' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

çıkar gider ilahisi Vaden dolup ömrün biter ecelin dumanı tüter
    o gün acı o gün keder
    can bedenden çıkar gide
    ölüm vardır insanoğlu
    açılır ahretin yolu
    için acı keder dolu
    can bedenden çıkar gider

çıkar gider ilahisi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gidersen

Gidersen

Gidersen bu gün bu evden Bu can bu hayat düşer gözümden Ben sana deli divane aşığım Canıma yapışmışken bu deli hasretin Ben sensiz, sevgisiz söyle yar nasıl edeyim Gidersen bu gün bu evden Bu can bu hayat düşer gözümden Ben sana deli divane aşığım Üzersem, birgün kıyarsam Verdiğim sözden cayarsam Alsın bu canı Allahım, razıyım Aşkı sensiz yaşayamam, taşıyamam bu canı Son darbe...
  2. sen giderken......

sen giderken......

Sen giderken ben yüreğim ellerimde,gözümde yaşlar seni seyredeceğim. Ta ki karanlığın içinde kaybolana kadar. Sonra yavaş yavaş yürümeye başlayacağım. Attığım her adım beni senden biraz daha uzağa götürecek.. İki damla yaş akacak gözlerimden yüreğime..Her damlada seni çağıracağım.. Nereye gittiğimi bilmeden yürüyeceğim saatlerce. Ölümü düşüneceğim sonra Her şeye son vermeyi, ama aklıma...
  3. gidersen

gidersen

Bu can bu hayat düser gözümden Ben sana deli divane asigim bu deli hasretin Ben sensiz sevgisiz söyle yar nasil edeyim Gidersen bu gün bu evden Bu can bu hayat düser gözümden Üzersem birgün kiyarsam Verdigim sözden cayarsam Alsin bu cani Allahim raziyim Askim sensiz yasayamam tasiyamam bu cani
  4. Gidersem...

Gidersem...

Kimse kimseden gitmesin inşallah... Ay mı süpürür yosunları Gözlerimden Yoksa Sen mi bu kadar anlamlıydın geçmişimden. Biliyorum gelecek yok. Şimdiki zamana dair söylenecekler de. Sen En zorlu susuşlarım gibi Mânâlısın oysa. Konuşsam aşk ölür Sussam biz. Gidersem …..
  5. Çamaşır Suyu Lekesi Nasıl Çıkar?

Çamaşır Suyu Lekesi Nasıl Çıkar?

Bayanların temizlik işlerinde hijyeni sağlamak için en çok kullandıkları deterjanlardan biridir çamaşır suyu.İstenilen hijyeni ve beyazlığı sağlayan çamaşır sularını kullanırken üstüne sıçratmayan yoktur.Bazen en sevdiğimiz kıyafetlere sıçrar ve sıçradığı yerin rengini açarak değiştirir.Bu can sıkıcı durumun çözümü olduğu söyleniyor.Çamaşır suyu lekesi nasıl çıkar bakalım.Hazır konu lekelerden...

Sayfayı Paylaş