gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Çıkartacaksın!!

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

[FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif][​IMG][/FONT] [FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]Çıkartacaksın!![/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]Aşk ayrılıktan, yaştan ibaret[/FONT]
    [FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]Gel vakit varken kalpten firar et[/FONT]
    [FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]Yaşadığın her şey yalanmış farzet[/FONT]
    [FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]Gücün yeterse dayan[/FONT]
    [FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif][​IMG][/FONT]
    [FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]Çocuksu bir duygu[/FONT]
    [FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]Çocuksu bir tat[/FONT]
    [FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]Sende oyalandım kadere inat[/FONT]
    [FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]Kalp dilediğince yorulmuş farzet[/FONT]
    [FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]Gücün yeterse dayan[/FONT]
    [FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]Sustukça sözlerimi dinletemedim[/FONT]
    [FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]Hayatta bir tek sana hükmedemedim[/FONT]
    [FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]Nasıl bir kalbin var ki anlamıyorsun[/FONT]
    [FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]Kimin aşkını kimden yasaklıyorsun[/FONT]
    [FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]Çıkartacaksın beni içinden[/FONT]
    [FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]Yanarsa yansın, kopsun yerinden[/FONT]
    [FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]Gittin vefasız, bittim sanıyorsun[/FONT]
    [FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]Kimin yüreğinden kimi kovuyorsun[/FONT]

--
    Dışarıda belki bildiğim bir yağmur olsaydı, tenim toprak koksaydı, hatırlasaydım o çocukluk yüklü zamanlarımı bir de yanımda annem olsaydı. Sarılmasa da olurdu sadece uzaktan baksaydı; çıkartıp atardım üzerime yapışan şu lanet gecelerin karanlığını.

Çıkartacaksın!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Serdar Ortaç - Çıkartacaksın

Serdar Ortaç - Çıkartacaksın

Sen git gel, görüşürüz Tenhada aşkı bölüşürüz Biraz senden, biraz benden Kalanlardan bölüşürüz Kalbim adalet peşinde Hem işimde gücünde Kendi çakrasında Vicdan, vicdan arıyorum Her aşkın başında kendi gözyaşımda Yar aynada güvendiğin ne? Melek misin, gümüş söğüt dalı mı? Güzelliğin tükendiğinde, O gözlerin beni unutmamalı...
  2. Microsoft 5 bin işçi çıkartacak

Microsoft 5 bin işçi çıkartacak

Microsoft, gelecek 18 ayda 5 bin kişiyi işten çıkaracağını açıkladı. 1975 yılında kurulan şirkette, birleşmelerden sonra limitli olanlar dışarıda tutulduğunda, ilk kez işten çıkarma yaşanıyor. Microsoft, işten çıkarmaları, 2. çeyreğe ilişkin sonuçlarını açıkladıktan sonra duyurdu. Şirketin 2. çeyrek sonuçlarına göre kârı yüzde 11 düştü. Buna göre, bir önceki yıl 2. çeyrekte 4.71 milyar dolar...
  3. Aşkın Nur Yengi Albüm Çıkartacak

Aşkın Nur Yengi Albüm Çıkartacak

aşkın nur yengi kaç yaşında aşkın nur yengi kaç yaşında anne oldu ünlü şarkıcılarımızdan Aşkın Nur Yengi yeni albümü ve gündelik yaşamı ile ilegili neler söyledi...... 'KISKANÇLIK BENDE BAKİ!' YENİ ALBÜMÜ İÇİN KISA SÜRE ÖNCE STÜDYOYA GİREN AŞKIN NUR YENGİ, SENİNLE DERGİSİNE VERDİĞİ RÖPORTAJDA KISKANÇLIĞINDAN SÖZ ETTİ... Ünlü şarkıcı, 'Kıskançlığım her zaman baki. Çünkü kadın her zaman...
  4. Ebru Gündeş Rock Albümü Çıkartacak!

Ebru Gündeş Rock Albümü Çıkartacak!

ebru gündeş ebru gündeş haberleri Sevgili melekler, Türk müziğinin ünlü ve güçlü seslerinden Ebru Gündeş yakında rock albümü çıkaracağını söyledi. Geçtiğimiz günlerde Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi'nde bir konser veren Gündeş, 'Yalan' ve 'Senin Olmaya Geldim' adlı arabesk şarkıları rock tarzında seslendiren Gündeş, sonbaharda çıkaracağı albümün ardından, bir de rock albümü yapacak....

Sayfayı Paylaş