gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Çıkın

Konu, 'C-D' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Rüyada çikin görmek mala yorumlanir. Rüyada " çikin bulup açtigini görmek, yeni bir mal satin alacagina, bir çikin buldugunu görmek,piyango gibi bir paranin çikacagina, bir çikini baskasina verdigini görmek, bir menfaat görecegine isarettir.

Çıkın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çık Aramızdan

Çık Aramızdan

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. tatile çıkmışlar

tatile çıkmışlar

kanalD nin sevilen dizisi Kavak Yelleri nin geçtiğimiz günlerde nişanlanan oyuncuları beraber tatile çıkmışlar...... SEVGİLİLER TATİLDE GÖSTERİDE KALDIĞI 8 YIL BOYUNCA 60 ÜLKEDE 10 MİLYON KİŞİ TARAFINDAN İZLENEN ANADOLU ATEŞİ'NİN YENİLENEN VERSİYONU ANADOLU ATEŞİ EVOLUTİON, ANTALYA'DAKİ ASPENDOS ARENA'DA HAFTANIN 2 GÜNÜ GÖSTERİ YAPIYOR... Genel Sanat Yönetmenliği'ni Mustafa...
  3. Pargalı Klip Yıldızı Çıktı.

Pargalı Klip Yıldızı Çıktı.

hazal kaya nın oynadığı klip okan yalabık, klipte oynadımı, hangi klipte oynadı, muhteşem yüzyıl pargalı, ibrahim klip hakkında bilgiyi burada bulabilirsiniz Flaş bir haberle geldim melişler. Pargalıya bakın hele Orhan Hakalmaz ın klıbınde yer almış yıllar önce. Şimdi bilgisini veriyorum :) Muhteşem Yüzyıl dizisindeki Pargalı İbrahim Paşa rolüyle gündemde olan Okan Yalabık'ın 2006...
  4. Bebeğimde taş çıktı

Bebeğimde taş çıktı

merhabalar kızım 6 aylık oldu.4 aylıkken sağ böbreğinde 2.5mm taş var dedi doktor.6 aylık olunca getir dedi şimdide 2mm olmuş.acaba tamamen temizlenirmi.ailede öğle taş hikayesi yok genetik olarak.acaba sebebi ne olabilir yavrum iyileşirmi nolur acil cevap bekliyorum

Sayfayı Paylaş