gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113

Çıkma dur!!Kal orda..

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Çıkma dur!!Kal orda.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. tıbbi durumlarla başa çıkma

tıbbi durumlarla başa çıkma

NASIL BAŞA ÇIKMALI ? ( 1 ) Hastanızın akut ya da kronik tıbbi sorunları olabilir. Böyle durumlarda, hastalığının ciddiyetini, hissettiği sıkıntının derecesini anlamakta güçlük çekebilirsiniz. Yakınmalarını ifade etmekte genellikle güçlük çekecek, daha da ötesi hasta olduğunu bile kavrayamayabilecektir. Bu nedenle, beden dilini anlayabilmek son derece önemlidir. TIBBİ DURUMLARLA NASIL BAŞA...
  2. Davut Güloğlu - Dur Orda Dur

Davut Güloğlu - Dur Orda Dur

Gökteki güneşin yerdeki hali Ona sorsan fıstık gibi yani Delirtiyor beni hep bu hali Offff anam offff Kafesten uçan kuş misali Tanımaz ne engel ne de mani Bana göre bu iş bitti yani Offff anam offff Dur orda dur çok koşan çabuk yorulur Zorlama dur düşersen yazık olur Zorlama ayıp ama yakışıyor mu bu sana? Yapma be güzelim ne oldu havana Ağlama ayıp ama şikayetin hep bana Oldu be güzelim döncem...
  3. Abdullah oğuz zor durumda!film'de bir tek 'ebru'su kaldı!

Abdullah oğuz zor durumda!film'de bir tek 'ebru'su kaldı!

FİLM'DE BİR TEK 'EBRU'SU KALDI! ABDULLAH OĞUZ’UN ÇEKİMLERİNE BOZCAADA’DA BAŞLADIĞI “SICAK” FİLMİNDE BEKLENMEDİK AYRILIKLAR YAŞANIYOR Filmden ilk kopuş Cem Özer cephesinden gelmişti. İsminin filmin diğer iki oyuncusu Ebru Akel ve Yavuz Bingöl’ün ardından afişte üçüncü sıraya yazılacağını öğrenen Özer kadrodan ayrılmıştı. “Mutluluk” filminin devamı olarak tasarlanan projede ikinci şoku ise...
  4. Orta Sehpalar

Orta Sehpalar

sehpa sehpalar orta sehpa modelleri orta sehpalar hahaha özellikle bunun arkadan görünüşünü merak ettim doğrusu baksana ya insanlar artık yaratıcılıkta sınır tanımıyorlar :) hahaha :):Dhahaha
  5. Orta sehpalar

Orta sehpalar

merhaba hanımlar sizler için bir kaç tane orta sehpaları göstermek istedim

Sayfayı Paylaş