gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Çikolata 7 Sene Sonra Yok Olacak!

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

çikolata hakkında, çikolata sevenler, çikolata sevenler için
    Sevgili melekler, şu anda sizlerle paylaşacağım haber başta beni şok etmiş durumda! Bu haberin doğru olmaması ya da en azından gerçekleri yansıtmaması dileğiyle haberime geçiyorum. Dünyada sürekli artan çikolata talebinin 7 sene sonra karşılanamayacağı belirtildi :(

cikolata.jpg

tuqqce bunu beğendi.
  2. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    benim icin farketmez sevmem ben cok nadir yerim ama gercekten cok ilginc yok olursa

Çikolata 7 Sene Sonra Yok Olacak! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sigarayı bıraktıktan sonra olacaklar

sigarayı bıraktıktan sonra olacaklar

sigarayı bıraktıktan sonra olacaklar sigarayı bıraktıktan sonra cilt balgam sigara balgam 20 dakika:Kan basıncı ve kalp hızı normale döner. Eller ve ayaklar, dolaşım normale döndüğü için ısınmaya başlar. 8 saat: Kanda oksijen düzeyi normale döner. Kalp krizi riski düşmeye başlar. 24 saat: Karbon monoksit (egzoz gazı) vücuttan atılır. Akciğerlerdeki balgam ve diğer birikimler temizlenmeye...
  2. Teoman - Senden Önce Senden Sonra

Teoman - Senden Önce Senden Sonra

Bu çığlık çığlığa dalgalar Ve hüzünlü güzel martılar Rüzgara çarpıp çarpıp gelip doluyorlar kalbime Yalnızım uçurum kıyısında Hayat ve ölüm arasında Tüm hayatım akıp geçiyor Ayaklarımın altında Daha kaç vücut gerekli Benim seni unutmama Senden önce senden sonra(x2) Bu çığlık çığlığa dalgalar Ve hüzünlü güzel martılar Rüzgara çarpıp çarpıp gelip doluyorlar kalbime Yalnızım uçurum kıyısında...
  3. Çikolata ile ilgili 7 tatlı gerçek

Çikolata ile ilgili 7 tatlı gerçek

çikolata ile ilgili görseller Efsaneye göre Aztek Hükümdarı Moctezuma günde 50 bardak sıcak çikolata içiyordu 2.500 gram çikolatada yaklaşık 1000 tane damla çikolata bulunur. 3.Yüzyıllık bir çikolata yaklaşık 815 YTL'ye satıldı. 4.Araştırmalara göre,insanların %68'i siyah çikolatayı tercih ediyor. 5.Dünyanın en büyük çikolatadan evi 3 ton ağırlığında. 6.Bugüne kadar çikolatadan...
  4. Birkac ay sonra .................olacak.

Birkac ay sonra .................olacak.

Birkac ay sonra calisiyor olacagim. birkac ay sonra..........olacak. evlenmis olacagim annem gelmis olacak seyahatte olacagim...vs..sizin hayatinizda birkac ay sonra ne olacak?

Sayfayı Paylaş