gebe
  1. Lunar

Lunar Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Çikolata Hakkında

Konu, 'Tatlılar' kısmında Lunar tarafından paylaşıldı.

Hepimizin en sevdiği soğuk sıcak ılık halde tüketmenten hoşlandığı bir ürün. Çeşitli markalar altında içeriğine çokta mudahale edemediğiniz ....

İçeriğinden Glikoz şurubu , şerbetler , palm yağları içeren bir çok çikolata türevi var ama...

Bunlara bir dur diyebilirsiniz...

Yemek yapmayı sevmeseniz bile herkesin biraz tatlı ile arası vardır...

Sevgiliye ,eşe çocuğa minik bir meziyet yada samimi bir hediye için bilmek gerek ::)

Bir çok yerde artık rahatlıkla bulabileceğiniz kuvertür ham çikolatayı istediğiniz gibi ...

Çeşnilendirebilir aroma ilave edebilirsiniz...

Misal bir parça acı biber biraz tarçın vs vs ...

Artık siz neyi sevip ne yapmaktan hoşanıyorsanız...

Size ön bilgi niteliğinde şu videoyu göstermek daha sonrada tarifleri önerileri zaman buldukça eklemek istiyorum ...

‪Shanghai Expo - Screen presentation in the Belgian Pavilon Chocolate Corner‬‏ - YouTubefiyet olsun :)

Çikolata Hakkında konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çikolata hakkında

Çikolata hakkında

Çikolata hakkında bilmedikleriniz Bugüne dek yapılmış tüm araştırmaların sonucuna göre derlenen çikolata dosyası, 'Çikolata yararlı mı, zararlı mı' tartışmasına da noktayı koyuyor. Guardian gazetesi çikolataya ilişkin bilinmeyenleri açıkladı... * Kolesterolü artırmıyor: Çikolatada yer alan yağ, doymuş yağ yani 'iyi yağ' olarak biliniyor. Bu yağ vücuda girdiğinde kötü kolesterol...
  2. çikolata:)...

çikolata:)...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Çikolata Fondü

Çikolata Fondü

çikolata fondü tarifi çikolatalı fondü tarifi çikolata nasıl yapılır nasıl yapılır Cikolata Sos: 4 Kişilik * 1/2 Su bardagı Süt * 1/4 Su bardagı Krema * 160 gr Bitter çikolata veya kuvertür çikolata (Pastacılarda kullanılan çikolata. Pasta malzemeleri satan yerlerde bulabilirsiniz.) * 1 tatlı kaşıgı bal Servis İçin: * Dilimlenmiş Meyveler (çilek, muz..vb) * Dövülmüş fıstık,...
  4. Çikolata kisti hakkında bilinmeyenler

Çikolata kisti hakkında bilinmeyenler

Çikolata kisti nedin hakkında bilinmeyen gerçekler ve bilgiler verebilir misiniz ? Nasıl tedavi ediliyor iyileşme süreci ne kadar sürüyor teşekkür ediyorum.
  5. çikolata kisti

çikolata kisti

merhaba ben de çikolata kisti var. 2 ay önce iğne oldum iğnenin adını hatırlamıyorum. çikolata kisti olup ta iğne tedVİSİ gören var mı acaba. iğneden sonra adeti kesilen ben iki ay olacak adet olmuyorum.

Sayfayı Paylaş