gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Çikolata ile ilgili 7 tatlı gerçek

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

çikolata ile ilgili görseller Efsaneye göre Aztek Hükümdarı Moctezuma günde 50 bardak sıcak çikolata içiyordu
    2.500 gram çikolatada yaklaşık 1000 tane damla çikolata bulunur.

3.Yüzyıllık bir çikolata yaklaşık 815 YTL'ye satıldı.

4.Araştırmalara göre,insanların %68'i siyah çikolatayı tercih ediyor.

5.Dünyanın en büyük çikolatadan evi 3 ton ağırlığında.

6.Bugüne kadar çikolatadan yapılmış en yüksek heykel 6,2 metredir.

7.Rekor kıran çikolata kutusunda 90.090 çikolata çeşiti vardı

Çikolata ile ilgili 7 tatlı gerçek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 7 gerçek!!

7 gerçek!!

Budist rahipler, artık yetiştiğini düşündükleri bir öğrencilerini, yola çıkmadan önce çağırdılar. Başrahip öğrenciye tek bir soru sordu: * "20 yıldır buradasın, neler öğrendin?" "Yedi gerçek öğrendim" dedi öğrenci. * "Yirmi yıldır buradasın, sadece yedi gerçek mi öğrendin?" "Evet, yedi gerçek öğrendim..." * "Say" dedi başrahip,...
  2. sarışınlar ile ilgili gerçekler

sarışınlar ile ilgili gerçekler

sarışınlarla ilgili sözler sarışınlarla ilgili espriler Alınmayın sakın sarışınlarım sadece espriden ibaret Sarışınlarla İlgili Bilmediginiz Gercekler SARIŞINLAR Bir sarisinla evlenmenin avantaji nedir? Özürlülere ayrilan yerlere park edebilirsiniz. Sarisinlar neden "11" rakamini yazamaz? hangi 1'i önce yazmasi gerektigini bilmedigi için. Sarisina kazalarin %90'inin evde...
  3. Erkekler ile ilgili gerçekler

Erkekler ile ilgili gerçekler

erkekler ile ilgili gerçekler istisnalar kaideyi bozmaz ama gelgelelim ki bazı gerçeklerde acıdır :huhe: 1 -İyi erkekler çirkindir. 2 -Yakışıklı erkekler iyi değildir. 3 -Yakışıklı ve iyi olan erkekler evlidir. 4 -Çok yakışıklı olmayan ama iyi olan erkeklerin paraları yoktur. 5 -Parası olan,çok yakışıklı olmayan ama iyi erkekler , bizim onların parasının peşinde olduğumuzu...
  4. Evlilik ile ilgili Komik ama gerçek Şeyler:D

Evlilik ile ilgili Komik ama gerçek Şeyler:D

evlilikle ilgili komik videolar evlilik üzerine bazı notlar 1.Evli erkeklerin psikolojisi arkadaşlarla lokantaya gitmeye benzer. İstediğin yemeği sipariş edersin sonra yanındakinin istediği yemeği görüp "Keşke onu isteseydim " dersin. 2.Bir davette bir hanım arkadasına sorar: "Alyansını yanlış parmağına takmıyor musun? "Diğer hanım cevap verir: "Evet yanlış...
  5. Tatlı Dil İle İlgili Atasözleri

Tatlı Dil İle İlgili Atasözleri

Tatlı Dil İle İlgili Güzel Sözler, Tatlı Dil İle İlgili Atasözleri ve Anlamları,Dil İle İlgili Atasözleri Ülkemizin atasözleri o kadar zengin ki arkadaşlarım hemen hemen her durumla ilgili bir büyüğümüz bize " bak evladım atalarımız şöyle demiş " cümlesiyle başlayan karmaşık bir okadar da ilginç atasözlerinden bahsederler. Bugün biz sizlere tatlı dil ile alakalı güzel ata sözlerini...

Sayfayı Paylaş