gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Çikolata Kutusundan Yüzük Standı Yapımı

Konu, 'Genel Hobiler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

takı kutusu yapımı yüzük kutusu yapımı çikolata çikolata standları takı standları [​IMG]

Çikolata Kutusundan Yüzük Standı Yapımı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kalpli Yüzük Yapımı

Kalpli Yüzük Yapımı

yüzük yapımı misinadan yüzük yapımı misina ile misinalı misinayla Malzemeler;5 adet kalp kristal, 5 adet çiçek kristal 5 adet 4mm köşeli kristal , 5 adet küçük boy kum boncuk, 1 metre'ye yakın misina kesin... Resim-1 misinaya küçük boy kum boncuk parlak yüzü üste gelecek şekilde kalpkristali geçirin,parlak yüzü üste gelecek şekilde çiçek kristali,uygun renkte köşeli kristal geçirin sonra...
  2. broş ve yüzük yapımı

broş ve yüzük yapımı

kumaştan yüzük yapımı broş yapımı modelleri MALZEMELER DAMACANA KAPAĞI PET ŞİŞE KAPAĞI SLİKON TABANCASI SLİKON ELYAF KUMAŞ PARÇALARI STRAS TAŞ ENLİ LASTİK İĞNE İPLİK YAPILIŞI PET ŞİŞE VE DAMACANA KAPAĞI KUMAŞLA KAPLANIR. TERS KISMINDAKİ BOŞLUK ÖLÇÜSÜNDE ELYAF HAZIRLANIR. ELYAFIN ÜZERİ KUMAŞLA KAPLANIR. BOŞ OLAN KISIMA SLİKON TUTTURULUR. ÜZERİ İSTEDİĞİNİZ ŞEKİLDE...
  3. Yüzük KutuLarı

Yüzük KutuLarı

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. kurdela nakışlı çikolata kutuları

kurdela nakışlı çikolata kutuları

Kurdela nakışlı kutular, kurdela nakışlı çikolata kutuları, kurdela nakışları, resimleri hakkında detaylı bilgi alalım. Özellikle kız isteme törenlerinde erkek tarafı çikolata çiçek gibi detaylar alırlar. Çikolata alıyoruz ama ona da bir kutu gerekiyor melekler. Bunun için sizlere birlaç örnek.
  5. Teneke kutudan mumluk yapımı

Teneke kutudan mumluk yapımı

İnternette sörf yaparken zeka fışkıran bir beynin icadı teneke kutudan konserve yapımına rastladım. Ee benim meleklerimde tasarrufludur, atmaz değerlendirir dedim ve yapılışını sizlerle paylaşmaya karar verdim. Öncelikle ihtiyacımız olan malzemelerden başlıyoruz. - Bir adet teneke kutu. Konserve kutusu bu iş için uygundur. - Çivi - Çekiç Her meleğin rahatlıkla temin edeceği malzeme...

Sayfayı Paylaş