gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Çikolata Severlere Özel Otel Odası

Konu, 'Çöplük' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. burçin

burçin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Çikolata Severlere Özel Otel Odası

harika tam benlik yer yaa
    tam bir çikolata hastasıyımdır:D

3. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

teşekkurler pasımmmm..adamlar neler yapıyoo..ama şimdi benım canım çektı yaaaa..olmazkıneeee.............

4. şeffaf yürek

şeffaf yürek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

harika tam benlik yer yaa
    tam bir çikolata hastasıyımdır:D evet bende öleyim

5. SaBıR MeLeĞi

SaBıR MeLeĞi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    47
    Ödül Puanları:
    28

ya ben napim kız bu pasikayı beni delirtecek nerdende bulur böyle şeyleri canım çekti şimdi bak gördünmü paylaşımın için sağol cnm :hungry::hungry:

6. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

waww valla oraya bir iki kişi koysunlar oda namına bişi kalmaz yaa:D koltuk avize Allah ne verdiyse :hungry: :D
    pasi canım sen adresi bi öğrende bi ara şu odanın tadına bakmaya gidelim :D:D
    saol canım emeğine sağlık

Çikolata Severlere Özel Otel Odası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çikolata:)...

çikolata:)...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Şark odası severlere...

Şark odası severlere...

şark odası şark köşesi modelleri odası aksesuarları Bilindiği gibi Anadolu'da daha çok misafirler için hazırlanırdı.Misafirler bu odalarda ağırlanırdı ama artık günümüzdede şark odası seviliyor sade rahat ve mistik bir hava veriyor.Şark odası seviyor ve evinizde bir odanızı şark odası haline getirmek istiyorsanız işte size bir kaç model arkadaşlar bu modellere bakarak sizde kafanızda fikirler...
  3. Tümm çikolata severleri bekliyorum..bakın ne faydalıymış

Tümm çikolata severleri bekliyorum..bakın ne faydalıymış

ritter sport türkiye bitter çikolata :eco::eco:SEVGİLİ MELİŞLER ben tam anlamıyla bir çikolata manyağıyım...Okadar çok çikolata tüketiyorumki şimdiye kadar kendim gibi birine henüz raslamadım.ama her bayan az yada çok çikolatayı sever diye düşünüyorum.Çikolatanın zararlı olduğnada inanmıyorum.Tabi çikolata diye kalitesiz şekerlemeler yersen o başka.onlar tabikide zararlıdır.TÜM ÇİKOLATA...
  4. özel günlere özel çikolata sepeti

özel günlere özel çikolata sepeti

Herkese merhaba, özel günlerde sevdiklerinizşe göndermek için deneyebileceğiniz çikolata sepeti hediyelerini inceletin lütfen
  5. Balayı Çiftlerine Özel Tatil İçin Oteller....

Balayı Çiftlerine Özel Tatil İçin Oteller....

Tatil İçin En İyi Oteller Balayı Çiftlerine Özel Oteller Evlendiniz şimdide balayı mı var önünüzde...İşte aklınızda soru işaretleri varsa bu soru işaretlerini giderecek ve size en güzel otelleri önereceğimiz bikac otel ismi var...Mutlu ve de neşeli balayılar....:) Balayı çiftlerine özel oteller Balayınızda, romantizmin sizi içine çekeceği, konforuyla göz dolduran bir otel...

Sayfayı Paylaş