gebe
  1. esennruzgar

esennruzgar Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    748
    Ödül Puanları:
    0

Çikolata Topları

Konu, 'Kekler - Pastalar' kısmında esennruzgar tarafından paylaşıldı.

çikolata topları yemek tarifi çikolata topları nasıl yapılır ağzınıza layık nefis çikolata topları diğer bir adı ile truffleler çok lezzetliler.çikolata sevmeyen pek yoktur herhalde bu da çok basit evde canınız her an çikolata çektiğinde yapabileceğiniz bir tarif.eskiden beri bayıla bayıla yedim ve umuyorum sizlerde çok beğeniceksiniz.ayrıca çocuklarında bunu çok beğeniceğine eminim yanına birde vişne suyu güzel gidiyor ayrıca süt eklemeyip sadece vişne suyu ekleyerekte yapabilirsiniz o zamanda vişneli çikolata topları oluyor malzemeleri 1 bardak süt 2 tatlı kaşığı şeker 3 4 çorba kaşığı kakao 120 125 gram margarin fkt ben biraz daha az koyuyorum ve hindistan cevizi istenilirse içine fındık kırıntıları süt margarin kakao şeker bir tencerede eritilir 1 paket petibör blanderdan geçirilerek un haline getirilir ve karışım birbirine eklenir
    soğuduktan sonra minik toplar yapılıp hindistan cevizine bulanır (ya da antep fıstığı kırıntısına ceviz ,
    fındık kırıntısına ve renkli pasta süsleride kullanılabilir)

CeMoŞ bunu beğendi.
  2. niers

niers Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    236
    Ödül Puanları:
    0
    Favorimm işde bu :) Yapımı çok kolay lezzeti olay :clapping: Kardeşim hazır aldığımı düşünmüştü ilk yediğinde,benim yaptığımı öğrenincede abla sende gelişme var demişti.
    Anısı vardır bende ara ara yapıyorum.Emeğine sağlık şekerim.

3. esennruzgar

esennruzgar Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    748
    Ödül Puanları:
    0
    sağol bitanemm seninde ellerine sağlıkk.hepimizde anısı büyük bunun :D

Çikolata Topları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Topuz

Topuz

Şiddet ve sıkıntıya, ümitsizliğe; durumuna uygun arkadaşa, Sapı olmayan topuz menfaatsiz hizmete, eşyasız kadına delalet eder.Topuz görmek, üst makamlarda bulunan, güçlü bir kimseden her zaman yardım göreceğinizi bildirir. Topuz görmek, üst makamlarda bulunan, güçlü bir kimseden her zaman yardım göreceğinizi bildirir. Rüyada topuz görmek, ümitsizlik, siddet ve sikintidir. Eger topuz sap ve...
  2. çikolata:)...

çikolata:)...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Toplar

Toplar

Meleklerim sizlere bir zeka sorusu çözebilicek olacakmı bakalım. Bir suçluya iki kutu ve 10' u siyah, 10'u beyaz olmak üzere 20 top verilir. Kral suçluya şöyle der: "Bu topları kutulara istediğin gibi yerleştirebilirsin, ben daha sonra senin yanına gelip kapakları kapatılmış bu iki kutudan birini seçeceğim. Daha sonra seçtiğim bu kutudan gözlerim kapalı olarak rastgele bir top...
  4. çikolata kistleri

çikolata kistleri

Arkadaşlar çok kötüyüm geçen doktora gittim benim sağ overde 3 cm sol overde 2 cm kist varmış çikolata kisti ca değerimde 0-35 olması gerekirken 104 çıktı arkadaşlar bu değer nasıl düşer kistler nasıl gider. Ben bu durumda hamile kalabilir miyim kalan arkadaşlar varmı ne olursunuz yardım edin çok kötüyüm :(
  5. çikolata kisti

çikolata kisti

merhaba ben de çikolata kisti var. 2 ay önce iğne oldum iğnenin adını hatırlamıyorum. çikolata kisti olup ta iğne tedVİSİ gören var mı acaba. iğneden sonra adeti kesilen ben iki ay olacak adet olmuyorum.

Sayfayı Paylaş