gebe
  1. AySum

AySum Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

Çikolatalı Bombe Pasta Tarifi.

Konu, 'Kekler - Pastalar' kısmında AySum tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Malzemeler

Bir buçuk paket pötibör bisküvi
    Yarım su bardağı iri dövülmüş ceviz
    1 çorba kaşığı tereyağı
    2 çorba kaşığı kakao
    1 su bardağı süt
    1 paket vanilya
    Süslemek için: Kakao ve krem şanti

Yapılışı
    Bisküvileri irili ufaklı kırıp bir kaba aktarın. Üzerine dövülmüş ceviz, tereyağı, kakao, süt ve vanilyayı ilave edip, macun kıvamı alana dek karıştırın. Daha önceden suyla ıslatılmış ve yağlanmış derin bir kaba bisküvili malzemeyi dökün. Buzdolabında 1-2 saat kadar bekletin. Sonrasında dolaptan çıkarıp pastayı servis tabağına ters çevirin. Üzerine süzgeç yardımıyla kakao serpip, krem şanti ile süsleyin. Dilimleyip servis yapın.

Çikolatalı Bombe Pasta Tarifi. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çikolatalı Mus Pasta

Çikolatalı Mus Pasta

Bugün Pasta yapma günü.. yada ben öyle ilan ettim.. aman herneyse hadi pasta yapalım.. ÇİKOLATALI MUS PASTA Pasta İçin Malzemeler 6 yumurta 1 su bardağı pudraşeker 3 yemek kaşığı kakao 2 yemek kaşığı mısır unu 150 gr eritilmiş bitter çikolata 1 yemek kaşığı su 1 yemek kaşığı grandi kahve 1 yemek kaşığı sıcak su Yarım su bardağı krema 450 gr bitter çikolata 2 tatlı kaşığı kakao...
  2. Enfes Bir Pasta Tarifi Çikolatalı Bisküvili Pasta Tarifi..

Enfes Bir Pasta Tarifi Çikolatalı Bisküvili Pasta Tarifi..

Çikolatalı Bisküvili Pasta Tarifi Çikolatalı Bisküvili Pasta Nasıl Yapılır Oktay Usta yaz aylarında hazırlaması ve hazmetmesi kolay bir pasta tarifi sunuyor.İşte enfes tadı damaklarda kalacak bir pasta tarifi..Denemeyen yemeyen pişman olur...:) Bizden demesi... Çikolatalı Bisküvili Pasta Tarifi Malzemeler: 2,5 paket petibör bisküvi 1 çorba kaşığı tereyağı 1 çorba kaşığı kakao 1...
  3. Bir Dilimle Yetinemeyeceğiniz Çikolatalı Nefis Bir Pasta Tarifi

Bir Dilimle Yetinemeyeceğiniz Çikolatalı Nefis Bir Pasta Tarifi

Çikolatalı Pasta Nasıl Yapılır Ev Yapımı Çikolatalı Pasta Tarifi Sevgili melekler, eğer çikolatayı seviyorsunuz, çikolatanın bulunduğu herşeyi de seversiniz, kendimden biliyorum :) Çikolatalı bisküvi, çikolatalı kek derken bu konumuzda da çikolatalı pasta nasıl yapılır sizlerle paylaşmak istiyoruz.. Malzemeler 1 çorba kaşığı kakao 1 limon kabuğu rendesi 1 fincan Antep fıstığı 1.5...
  4. Dondurmalı Çikolatalı Pasta Tarifi Resimli yapılışı burada!

Dondurmalı Çikolatalı Pasta Tarifi Resimli yapılışı burada!

Resimli Dondurmalı Çikolatalı Pasta Tarifi Dondurmalı Çikolatalı Pasta Nasıl Yapılır http://www.meleklermekani.com/yemek-tarifleri/213342-evde-dondurma-tarifi.html konumuzdan sonra, şimdi de benim gibi dondurma seven tüm üyelerimiz ve misafirlerimiz için, dondurmalı çikolatalı pasta yapılışı hakkında sizlere bilgiler sunuyoruz Melek'ler. İşte dondurmalı çikolatalı pasta tarifi...
  5. Krep Katlarından Oluşmuş Nefis Çikolatalı Pasta Tarifi

Krep Katlarından Oluşmuş Nefis Çikolatalı Pasta Tarifi

Bu konu; krepli çikolatalı yaş pasta tarifi ile ilgili bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, eğer siz de benim gibi bir çikolata hastasıysanız eminiz konu başlığı gözünüzü döndürmüştür. Dışarda satılan çikolatalı pastaları ağır buluyor ve ev yapımı kendi ellerinizle hazırlayabileceğiniz nefis bir çikolatalı pasta tarifi arıyorsanız doğru yerdesiniz. Krepin dayanılmaz lezzeti ile...

Sayfayı Paylaş