gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Çikolatalı Cheese Cake

Konu, 'Kekler - Pastalar' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

çikolatalı cheese kek chees kek cheese kakaolu [​IMG]

Hazırlama Süresi: 15
    Pişirme Süresi: 20
    Kişi Sayısı: 8

Malzemesi:
    40 adet kakaolu bisküvi 4 yemek kaşığı eritilmiş margarin 1 su bardağı vişne (kompostodan çıkarılmış olmalı) 3 paket krem peynir 2 adet yumurta 4 yemek kaşığı kakao 4 yemek kaşığı tozşeker 1 paket vanilya Yarım limonun suyu
    Tarifi:
    • Bisküvileri blenderda toz haline getirin.
    • Yağ erittiğiniz tavaya bisküvileri koyun, yoğurup yumuşak bir hamur tutun.
    • Hazırladığınız karışımı tart kalıbına, kenarlardan 3 parmak yükselterek yerleştirin.
    • Buzdolabında 20 dakika bekletin.
    • Bu arada 2 yumurta, şeker, kakao, eritilmiş margarin, krem peynir, yarım limonun suyu ve vanilyayı mikserde 10 dakika süreyle çırpın.
    • Tart hamurunun üstüne vişne tanelerini yerleştirin, hazırladığınız karışımı dökün.
    • 175 derecelik fırında 20 dakika pişirin.
    • 2 saat buzdolabında bekletin.
    • Krem şantiyle süsleyip servis yapın.

Çikolatalı Cheese Cake konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Frambuazlı Cheese Cake

Frambuazlı Cheese Cake

frambuazlı cheesecake frambuazlı cheesecake tarifi çizkek çeez kek ceez kek tarifi Malzemeler: 2 paket eti burçak 150 gr margarin 1 bardak katı yoğurt 1 su bardağı toz seker 3 yumurta 1 paket vanilya 1 kutu krem peynir 2 paket donmuş framboaz 2 bardak vişne suyu 2 çorba kaşigi nişasta Hazırlanışı: Bisküvileri blendirda ezin. 150 gr. eriyen margarin ile karıştırın ve yuvarlak tart kalıbına...
  2. Çikolatalı üçgen

Çikolatalı üçgen

üçgen kek tarifi MALZEMELER 70 gr tereyağı (oda sıcaklığında yumuşamış) 70 gr margarin (oda sıcaklığında yumuşamış) 55 gr pudra şekeri 170 gr un 25 gr kakao 50 gr pötibör bisküvi Üzeri için gerekli olanlar: 3 yemek kaşığı kakao 3 yemek kaşığı pudra şekeri HAZIRLANIŞI Öncelikle derin bir karıştırma kabının içine oda sıcaklığında yumuşamış tereyağı ve margarini koyalım. Üzerine pudra...
  3. Çikolatalı Biscotti

Çikolatalı Biscotti

çikolatalı, biscotti, tarifi, malzemeleri nelerdir, nasıl yapılır, gereken bilgileri buradan bulabilirsiniz Biscottilere bayılıyorum, hepsini çok seviyorum. Çay ve kahvenin yanına eşlik eden en güzel yiyeceklerden olduğunu düşünüyorum. Çikolatalısını hiç denememiştim, o kadar hoşuma gitti ki bundan sonra sıklıkla yapacağım gibi görünüyor. Gerekli Malzemeler : ( 30 Adet için) •...
  4. Cake Svitzerland kullananlar var mı =?

Cake Svitzerland kullananlar var mı =?

Kızlar selamlar, internetten satış sitesinin birisinde cake switzerland diye bir krem grdüm. Leke ve çil giderici diye geçiyor 20 ml civarında bu üründen kullanan yada deneyen oldu mu ? Önerilerinizi bekliyorum.
  5. Cheese Cake Tarifi Resimli yapılışı burada melekler

Cheese Cake Tarifi Resimli yapılışı burada melekler

Cheese Cake Nasıl Yapılır Ev Yapımı Cheese Cake Tarifi Dün http://www.meleklermekani.com/yemek-tarifleri/226942-cevizli-balkabakli-cheeseke-tarifi-resimli-yapilisi-size-ozel.html bir tarif sunmuştuk. Bu gün de evde cheese cake nasıl yapılır diyen tüm üyelerimiz ve misafirlerimiz için, ev yapımı cheese cake tarifi sunuyoruz Melek'ler:) Malzemeler: 1 su b. toz şeker 2 pk. labne 1 pk....

Sayfayı Paylaş