gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

çikolatalı gifler

Konu, 'Gif Sarayı' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

Bu gifler tam benlik yemek istiyorum bunları.Baksanıza şunlara; [​IMG]

2. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: çikolatalı gifler
    ay bunları kim yemek istemez ki :D:D

çikolatalı gifler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gif

Gif

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Çikolatalı Ganaj

Çikolatalı Ganaj

Malzemeler Çikolata Sıvı krema Birebir ölçü kullanıldığı için yapmak istediğiniz krema miktarına göre malzemelerin ölçüsünü kendiniz ayarlayabilirsiniz. Örneğin; 100 gr çikolataya 100 ml sıvı krema. Yapılışı Sıvı kremayı bir tencereye boşaltın ve sadece ısıtın, kaynamamasına dikkat edin. Küçük küçük parçalara ayırdığınız çikolataları ısıttığınız kremaya ekleyin ve çikolata parçaları...
  3. Çikolatalı Biscotti

Çikolatalı Biscotti

çikolatalı, biscotti, tarifi, malzemeleri nelerdir, nasıl yapılır, gereken bilgileri buradan bulabilirsiniz Biscottilere bayılıyorum, hepsini çok seviyorum. Çay ve kahvenin yanına eşlik eden en güzel yiyeceklerden olduğunu düşünüyorum. Çikolatalısını hiç denememiştim, o kadar hoşuma gitti ki bundan sonra sıklıkla yapacağım gibi görünüyor. Gerekli Malzemeler : ( 30 Adet için) •...
  4. Çikolatalı diyet

Çikolatalı diyet

çikolatalı diyet, çikolata diyeti, tarifi, önerileri, bilgileri ve dahası burada arkadaşlar. "Çikolatadan da diyet mi olurmuş" demeyin! Çünkü bal gibi de yani pardon çikolata gibi de oluyormuş Melek'lerim:) İşte size lezzetli mi lezzetli bir diyet önerisi Melek'lerim:) Evet, çikolata ve kakao yiyerek de zayıflayabilirsiniz. Çünkü çikolata, son derece besleyici bir gıda. Protein,...
  5. çikolatalı kadayıf :)

çikolatalı kadayıf :)

kadayıf, çikolatalı, tarifi, malzemeleri, denenmiş, resimleri, ile ilgili bilgiler burada arkadaşlar Çikolatalı Kadayıf Tatlımın Malzemeleri yarım kg kadayıf 500 gr antep fıstığı 2 çorba kaşığı margarin Şerbeti için: 5 çorba kaşığı bal 1,5 su bardağı su Çikolata Sosu için: 100 gr bitter çikolata 100 gr 2 çorba kaşığı kakao 2 çorba kaşığı pudra şekeri 1 çorba kaşığı...

Sayfayı Paylaş