gebe
  1. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.516
    Ödül Puanları:
    113

Cildi Nemlendiren Aydınlık Veren Ev yapımı Krem

Konu, 'Cilt Bakımı' kısmında BEYZA21 tarafından paylaşıldı.

Bu konu;ev yapımı krem tarifi,ev yapımı cilt bakım ürünleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili hanımlar cilt güzelliği biz hanımlar için çok önemlidir.Kişilerin aa çok genç gösteriyorsunuz,çok güzel bir cildiniz var demesinden hepimiz hoşnut kalırız.Şahsen kendim bu tür iltifaltlar çok almaktayım :D:D Birazdan sizler için güzellik sırrımı açıklıycam.Her şey den önce cildinize gerçekten gereken önemi verin.Yüzünüzü temiz tutmaya çalışın ,fazla makyaj yapmayın,doğallıktan yana olun.Vereceğim tarif her evde bulunan malzemelerden ibaret ;kesinlikle denenmiş ve şahsıma ait bir tariftir.İşte cildi aydınlatan ve nemlendiren ev yapımı krem tarifim..

Ev Yapımı Krem(nemlendirici ve cildi aydınlatan)

Malzemeler

Hakiki zeytin yağı 1 yemek kaşığı
    Bebek pudrası 1 çay bardağı kadar
    Su 1 küçük kahve fincanı

Yapılışı

Malzemeleri iyice karıştırın ocağa alın..İyice kaynatın su az gelirse ekleyin,su fazla gelirse bebek pudrası koyarak kıvamı yakalamaya çalışın..Kıvam ,tıpkı bildiğiniz krem kıvamı olucak ,renk biraz gri..Bu kremi evdeyken ,dışarı çıkmadan uygulamanızı tavsiye ediyorum.Güneşe çıkarsanız içindeki zeytin yağı sizi karartabilir.Yüzünüze masaj yaparak uygulayın.İçindeki zeytin yağı cildinizi onararak canlandıracaktır.Ayrıca nemlendirecektir..

MaWiM bunu beğendi.
  2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Beyza Dumankayamm önerilerini mutlaka uygulıcam sana bu konuda sonuna kadar güveniyorum:)

BEYZA21 bunu beğendi.
  3. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.516
    Ödül Puanları:
    113
    Teşekkür ederim hayatım:kiss:Memnun kalacağından emin olabilirsin ;)

MaWiM bunu beğendi.
Cildi Nemlendiren Aydınlık Veren Ev yapımı Krem konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yorgun cilde ev yapımı maske

Yorgun cilde ev yapımı maske

stresten ve uykusuzluktan yorgun düşmüş cildinizi dinlendirmye bire bir faydalı bir maske tarifi YORGUN CİLDE EV YAPIMI MASKE Çalıştığınız ortamda yoğun hava kirliliği söz konusu ise ya da sigara tiryakisi iseniz bu durumdan en çok etkilenecek yerlerden biri cildinizdir. Muzun içeriğindeki yorgunluk giderici etkiler cildi dinlendirerek tazeler ve ışıltılı bir görünüme kavuşmasını sağlar....
  2. Akneli cilde ev yapımı maske

Akneli cilde ev yapımı maske

akneli ciltler için maske akne maskesi akne maskeleri akneli ciltler için maskeler cilt maske akneli cildinizi hem aknelerden temizleyecek hemde tazeliyecek evde kendi malzemelerinizden yapabileceğiniz bir maske tarifi buyrun meleklerimm :):) AKNELİ CİLDE EV YAPIMI MASKE Bir portakalın kabuğunu önce rendeleyin. Sonra kabukları havanda ezerek krem haline getirin. Üzerine bir çay kaşığı...
  3. Ev Yapımı Krem Peynir

Ev Yapımı Krem Peynir

krem peynir nasıl yapılır krem peynir yapımı evde yapımı krema evde krema Marketlerden hazır paket halinde aldığımız krem peyniri kendi mutfağınızda yapmak ister misiniz? Karşınızda ev yapımı krem peynir tarifi…:) Malzemeler, * 1 Litre süt * Yarım limonun suyu * 1 Paket süt kreması * Tuz Hazırlanışı, 1. Kapaklı bir kaba ılık sütü alıp içine limon suyunu ilave edin. 2. 2 saat...
  4. Cildi nemlendiren avokado maskesi

Cildi nemlendiren avokado maskesi

Avokado Maskesi evde avokado maskesi yapılışı Evet Sevgili Melek'ler, bu yazımızda evde yapılan cilt maskeleri tarifleri konularımıza bir yenisini daha ekliyor ve sizlere avokado maskesi tarifi sunuyoruz. İşte size cildinize güzellik katacak ve pratik avokado maskesi Melek'lerim; Özellikle yorgun ve kuru ciltler için, güneşlenmenin ardından uygulanacak ideal bir maske! Bir kahve kaşığı...
  5. Cildi nemlendiren ve parlaklık veren merhem yapımı

Cildi nemlendiren ve parlaklık veren merhem yapımı

Bu konu; cildi nemlendiren ve parlaklık veren merhem yapımı ile ilgili bilgi vermektedir. Melekler cildimizin zaman meydan okuması ve güzel görünebilmesi için tek bir şeye ihtiyacı var ; nem! Evet doğru bilinen yanlışlardan birine de değinmek istiyorum yağlı cildi olan kadınlar nemlendirici kullanmamalıdır sözü tamamen yanlış bir düşüncenin dile gelmiş halidir. Demek ki ne yapmalıymışız...

Sayfayı Paylaş