gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

cildim pul pul oldu ne önerirsiniz?

Konu, 'Çöplük' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar kış geldimi hjep böyle oluyor ,cildim pul pul oldu kendimi çok kötü hissediyorum.Ne yapabilirim, ne önerirsiniz :(

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Cildinizde pullanmamı var bunun çok basit bir yöntemi var bu yöntemlerden bazılarını sizlerle paylaşmak istiyorum.Yapmanız gereken şeyler oldukça basit aşağıdaki önerileri dikkate almanızı öneririm mutlaka cildinizde ki değişikliği farkedeceksiniz.

Cildinize masaj yapın Cildinizi sentetik lif yada süngerle masaj yaparcasına yuvarlak hareketlerle ovun ama boyun bölgesi ve yüz bölgesinde daha yumuşak hareketlerle masaj yapmalısınız.Daha sonra cildinizi güzelce ılık suyla yıkayıp durulayın.

Hergün Cildinizi iyice nemlendirin çünkü soyucu özelliği olan ürünler cildinizi kurutur bu yüzden cildinizin yeterince nemlendiğinden emin olmalısınız.Lanolin, hafif petrol ve mineral yağları içeren nemlendiricileri kullanmanız daha iyi olur.Cildinizi çok aşırı derecede soyarsanız bu yağlı bir cilde sahipseniz eğer çatlamalara neden olabilir.cildi aşırı derecede sürtme, soyma gibi hareketler kılcal damarların zedelenmesine neden olabileceğini unutmayın!

Aynı zamanda aktardan alacağınız kurutulmuş ısırgan alın suda 5 dakika kaynatın bu hazırladığınız su ile pul pul olan cildinize sürün bir gün durup bir gün uygulayın bu kürü dikkat ederseniz cildinizdeki değişikliği sizlerde farkedeceksiniz.

cildim pul pul oldu ne önerirsiniz? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Pul

Pul

Posta pulu mektup almaya, pek sevilmeyen sanat ve mesleğe delalet eder.Uzun zamandır görüşemediğiniz bir yakınınızdan haber alacaksınız demektir. Uzun zamandır görüşemediğiniz bir yakınınızdan haber alacaksınız demektir. Damgasız pul, iyi bir iş için yolculuktur. Damgalı pul ise kısmetin kaçmasıdır.Rüyada posta veya damga pulu görmek, uzaktan hayirli bir haber alacaginiza veya mahkemede...
  2. pul pul olmuş ciltler için tavsiyeler

pul pul olmuş ciltler için tavsiyeler

benim gibi kuru bir cilde sahip olan bayanların havaların soğumasıyla başlayan korkulu rüyası pul pul olmuş cilt :training1:kendim için netten araştırdım ve benim gibi sorun yaşayan meleklerimle paylaşmak istedim :) Cildinizin Pul Pul Olmaması İçin - Soyucu özelliği olan sentetik lif, sünger ya da eldiven kullanın. - Soyucu özelliği olan bir...
  3. Cildiniz kuruyup pul pul dökülüyorsa kavun yiyin

Cildiniz kuruyup pul pul dökülüyorsa kavun yiyin

Hemen hemen bütün meyveleri yerim.En çok sevdiğim meyve ise hiç şüphesiz erik...Bütün meyveler bir yana erik bir yana.Yaz mevsimi gelse de erikler olsa da yesem...Ah saklamak mümkün olsa yazın bol bol alır stok eder kışında kıtır kıtır yerim.Ama böyle birşey mümkün değil.. Betakaroten açısından zengin bir kaynak olan kavun genelde kol arkasında oluşabilecek lekeleri engelliyor ve aynı zamanda...
  4. Cildiniz pul pul mu oluyor

Cildiniz pul pul mu oluyor

cildim pul pul dökülüyor cildim cildin kuruyup dökülmesi Kızlar benim cildim bazen pul pul olur dökülür ve ben o zamanlar cildime ne yapmam gerektiğini bilmem...Araştırdım ve cildimiz pul pul döküldüğü zaman neler yapmamız gerektiği hakkında bilgiler buldum...Buyrun okuyun :tik: Cildiniz pul pul mu oluyor? Bu gibi durumlarda cildinizin üzerindeki ölü hücreleri nazikçe sürterek...
  5. Balıkların Pulları Ne İşe Yarar

Balıkların Pulları Ne İşe Yarar

balık pulları ne işe yarar, balık pulunun faydası, balık pulları hakkında bilgiler sevgili melekler hiç merak ettinizmi balık neden pulludur? pulları ne işe yarar diye ben ettim işte cevabı:D balık pulları ne işe yarar? Balıkların pulları birbirleri üzerine kiremit gibi dizilmiş, kemiksi, kaygan ve antiseptiktir. Antiseptik mukus salgısı, üzerine yapışan bakteri ve sporları yok eder.

Sayfayı Paylaş