cildim pul pul oldu ne önerirsiniz?

• Konbuyu başlatan Kayıtsız Üye
  • Başlangıç tarihi
K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
cildim pul pul oldu ne önerirsiniz?
Kızlar kış geldimi hjep böyle oluyor ,cildim pul pul oldu kendimi çok kötü hissediyorum.Ne yapabilirim, ne önerirsiniz :(

Cildinizde pullanmamı var bunun çok basit bir yöntemi var bu yöntemlerden bazılarını sizlerle paylaşmak istiyorum.Yapmanız gereken şeyler oldukça basit aşağıdaki önerileri dikkate almanızı öneririm mutlaka cildinizde ki değişikliği farkedeceksiniz.

Cildinize masaj yapın Cildinizi sentetik lif yada süngerle masaj yaparcasına yuvarlak hareketlerle ovun ama boyun bölgesi ve yüz bölgesinde daha yumuşak hareketlerle masaj yapmalısınız.Daha sonra cildinizi güzelce ılık suyla yıkayıp durulayın.

Hergün Cildinizi iyice nemlendirin çünkü soyucu özelliği olan ürünler cildinizi kurutur bu yüzden cildinizin yeterince nemlendiğinden emin olmalısınız.Lanolin, hafif petrol ve mineral yağları içeren nemlendiricileri kullanmanız daha iyi olur.Cildinizi çok aşırı derecede soyarsanız bu yağlı bir cilde sahipseniz eğer çatlamalara neden olabilir.cildi aşırı derecede sürtme, soyma gibi hareketler kılcal damarların zedelenmesine neden olabileceğini unutmayın!

Aynı zamanda aktardan alacağınız kurutulmuş ısırgan alın suda 5 dakika kaynatın bu hazırladığınız su ile pul pul olan cildinize sürün bir gün durup bir gün uygulayın bu kürü dikkat ederseniz cildinizdeki değişikliği sizlerde farkedeceksiniz.

Geri