gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Cildim Sarkmasın Diyorsanız...

Konu, 'Cilt Bakımı' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

cilt sarkmalarına karşı cilt sarkmasına karşı maske cildin sarkmaması için

Sevgili melekler, zaman acımasızdır, son derece hassas olan cildimiz de zamanın etkilerine fazla karşı koyamaz ve hele de bakım görmezse yıpranmaya başlar. Bu yıpranmaların ve sarkmaların oluşmasını geciktirmek biraz da bizim elimizdedir. Dengeli ve düzenli beslenme ve strestan uzak kalmanın yanında uygulayacağımız bazı cilt maskeleri, cilt sarkmalarına karşı işimize yarayabilir.

Cildinizin daha sıkı ve canlı kalmasını sağlayacak bir maske tarifini bu sayfamızdan sizlerle paylaşıyoruz..

maske.jpg

Cilt Sarkmalarına Malzemeler ve hazırlanışı şöyle;

Cildinizin sarkmasını önleyecek olan bu maskeyi cildinize hafta bir defa uyguluyabilirsiniz bayanlar.

Bir Tane muz Bir Kase Yoğurt ve bir tatlı kaşığı bal..

Hazırlanışı;Maskemizin yapımı çok basit elimide olan tüm malzemeler yani Muz, bal ve yoğurdu bir kasenin içerisinde iyice karıştırın güzel bir karışım hazırlayın.Hazırladığınız bu karışımı cildinize güzelce sürün ve bu şekilde 25 dakika kadar bekleyin.25 Dakika bekledikten sonra ılık su ile güzelce cildinizi durulayın.

2. Pervin M.

Pervin M. Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    8
    cildin sarkmasını ve kırışıklığı masaj yoluyla da engelleyebiliriz.hafif parmak darbeleriyle yüzü yukarıya doğru itmemiz yeterlidir.böylece kan dolaşımı hızlanır ve hüçrelerin ölmesini engelleyebiliriz günde 5 dakika yeterli olacaktır :)

Cildim Sarkmasın Diyorsanız... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. EYVAH!Dudaklar ım çatlıyor,cildim kuruyor diyorsanız

EYVAH!Dudaklar ım çatlıyor,cildim kuruyor diyorsanız

cildim kuruyor dudaklarım kuruyor Dudaklarımız özelliklede kış aylarında kurur ve çatlar.Kabuk bağlar yada kanar.Bu tür sıkıntıları yaşamak istemiyorsanız aşağıda yazılanları dikkate alınız diyorum:) EYVAH ! DUDAKLARIM ÇATLIYOR,CİLDİM KURUYOR Dermatologlar, dışarıdaki hava serin, nem oranı düşükse ve içerdeki hava ise sıcak ve kuruysa, çatlayan cildiniz ve dudaklarınız için bir reçete...
  2. Gebelikte Karın Sarkmalarına Karşı...

Gebelikte Karın Sarkmalarına Karşı...

gebelik, karın sarkmaları, nasıl önlenir, önlemler, öneriler, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Gebeliğin sonlanmasında en korkulan şey karın sarkmalarıdır.Bu sarkmaların önlenmesiyle ilgili olarak ,Memorial Ataşehir Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Bölümü'nden Op. Dr. Dilek Aytekinİn bilgilerinden yararlanalım... 1- Kilo kontrolünüzü sağlayın...
  3. Muhteşem Bir Cildim Olsun Diyorsanız!

Muhteşem Bir Cildim Olsun Diyorsanız!

Muhteşem Bir Cildim Olsun Diyorsanız!Cildimiz yediklerimizin aynasıdır… Şimdi saçlarınıza, tırnaklarınıza ve cildinize bakın ve ne olduğunuzu söyleyin. Bir abur cubur dolabı mısınız yoksa gerçek bir beslenme uzmanı mı? Cevap olumsuzsa aşağıdaki ipuçlarından yararlanın… * Avokado: Bu meyvenin içeriğinde bulunan ve cildinizle dost olan tekli doymamış yağdan korkmanıza gerek yok. Ayrıca...
  4. Cildi sarkan hanımlar buraya Cilt sarkmasına iyi gelen maskeler

Cildi sarkan hanımlar buraya Cilt sarkmasına iyi gelen maskeler

Genetik olarak yada belli bir yaştan sonra ciltte deformeler başlar .Cild elastisini kaybederek sarkmaya başlar ve çok çirkin bir görüntü oluşturur .E tabi bu durumda hanımların canını sıkmaya birebir yetiyor.Şimdi moralinizi bozmayın ve neştere büyüm meblağlar ödemeden cildinizi toparlamaya yardımcı maske tariflerimizi okuyun ve uygulayın.Her maske tarifimizde belirtiyoruz yine belirtelim.Ne...
  5. Cildim

Cildim

:(ARKADAŞLAR 10 YAŞINDAYIM SİTEYE 20 YAŞINDAYIM DİYE GİRDİM AMA YANLIŞTIR. NEYSE KONUYA GERİ DÖNÜYORUM.YÜZÜMDE SİVİLCE DEMEYİMDE NOKTALAR VAR . BUNU TÜM ARKADAŞLARIM SÖYLÜYOR.VE RAHATSIZ OLUYORUM. MAALESEF MASKE FALAN FİLAN YAPAMIYORUM ÇÜNKÜ ANNEME SÖYEMİYORUM BUNUDA NEDENİ İLKOKUL 4.SINIFTAYIM O YÜZDEN.... SİZE NE YAPABİLİRİM ACİLL ????????????? SİZE GÜVENYORUM...

Sayfayı Paylaş