gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Cildin Dostu Gül Suyu !

Konu, 'Cilt Bakımı' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; cildin dostu gül suyu haberi hakkında bilgiler vermektedir.
    Sevgili melekler, cilde sürüldüğü anda ferahlatıcı etkisini gösteren gül suyu, kozmetikten, tıbba hatta mutfağa kadar pek çok alanda kullanılan sağlıklı bir ürün. Gül yapraklarının damıtılmasından elde edilen gül suyu, cildin de büyük dostu. Gün boyu cildi dış etkenlere karşı koruyan gül suyunun bakın başka hangi marifetleri varmış...

Gül suyu gözaltı morluklarına karşı iyi bir koruyucudur. Ayrıca cilt kırışıklarını yok eder ve buruşuk ciltlere iyi gelmektedir. Gözenekleri açarak cildin nefes almasını sağlar.

Sivilcesiz bir cilt için gül suyu bakımını her akşam yatmadan önce mutlaka uygulamak gerekiyor.

Aldığımız ürünü %100 doğal olmasına özen göstermeliyiz.

Gül suyu maskesinin yapılısı; bebe pudrası ve %100 doğal gül suyunu bir kaba koyup krem kıvamına gene kadar karıştırıyoruz. Bu karışımı göz altlarınız hariç tüm yüzünüze sürün. Maske çatlamaya başlayınca yüzünüzü ılık suyla yıkayınız. Her yaptığınız seferinde maskeyi yeniden hazırlayınız. Gül suyunun cildi temizleme pudranın ise sivilce kurutucu özeliği olduğundan sivilceler için etkili bir maske olduğunu maskeyi uyguladığınız zaman anlayacaksınız. Fakat bu maske kuru ve normal ciltler için tavsiye edilmemektedir. Yağlı ciltler için etkili bir maskedir.

Cildin Dostu Gül Suyu ! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ajda Pekkan - Gül Dostum Gül

Ajda Pekkan - Gül Dostum Gül

Ağlama gül, ağlama gül, ağlama gül Gül dostum sen gül Ağlama gül, ağlama gül, ağlama gül Gül dostum sen gül Gül dostum gül gül gül dostum gül gül Gül dostum sen gül Gül dostum gül gül gül dostum gül gül Geri gelmez artık geçen o yıllar Mazıyı andıkça yüreğim sızlar Aldırma boşver dostum dünyaya Bugün varsak yarın yokuz
  2. Cilde Yağmur Suyu

Cilde Yağmur Suyu

Yağmur genellikle, sıkıntı ve üzüntünün anlamdaşıdır. Kuşkusuz, eğer yağmurun yağışını camların gerisinden İzleyecek olursanız, ne üzgün ne ağlamaklı bir manzaradır bu! Ama ona nankörlük de et*meyin, yaşam için kaçınılmaz olduğu gibi, güzelliğinizin yararına kullanabileceğiniz bir çok özellikleri de bünyesinde sakla*maktadır. Şu halde gökten gelen bu suyun yararlarından en yüksek derecede...
  3. Güle güle dostum,yolun açık olsun!!!

Güle güle dostum,yolun açık olsun!!!

güle güle dostum yolun açık olsun dostum komedi dükkanı git Yola gidene güle güle denir.Hayırlı yolculuklar denir.Ardından su dökülür su gibi akıp gitsin yol önünden ve su gibi çabuçak gidip dönsün diye. Yola giden ardından hoşçakalın der.Allah'a emanet olun ,sağlıcakla kalın.Ve her yolcunun ,her yolculuğun bir hikayesi vardır.Her vedanın her kavuşmanın da olduğu gibi... Yol Name...
  4. çamaşır suyu bayanların dostu vücudun düşmanı

çamaşır suyu bayanların dostu vücudun düşmanı

çamaşır suyu kokusundan zehirlenme çamaşır suyunun zararları suyu solunum zehirlenmesi . Ben bunları buldum... Çamaşırları temizlemek ve beyazlatmak amacıyla kullanılan ve alkali hipoklorit halinde aktif klorü ve bazende sodyum perboratı ihtiva eden solüsyonlar olarak tanımlayabileceğimiz çamaşır sularının üretimi Sağlık Bakanlığının iznine tabi olmayıp, Gıda Maddelerinin ve İnsan...
  5. Pirinç suyu cildi güzelleştiriyor

Pirinç suyu cildi güzelleştiriyor

pirinç suyu pirinç suyu ne işe yarar unu maskesi ne işe yarar Pirinç suyu, pirinç suyu ne işe yarar, pirinç suyu ve bilinmeyenleri hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. Pirinç suyu cildi güzelleştiriyormuş hanımLAR. Denemek isteyen :) Pirinç tuzu ve suyu Pirinç tozu, pişmemiş pirinçlerin öğütülmesiyle meydana getirilir. Öğütülmüş pirinçlere süt veya su eklenerek bir macun kıvamı...

Sayfayı Paylaş