gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Cildiniz Kış İçin Hazır mı?

Konu, 'Cilt Bakımı' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

cilt bakımı, kışlık cilt bakımı, cilt bakımı için

Sevgili melekler, havalar iyice soğukluğunu göstermeye başladı. Havaların soğuması bize cildimizi soğuk kış şartlarına hazırlamamamızın bir habercisi. Medipol Üniversitesi Tıp Fakültesi Deri ve Zührevi Hastalıkları Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Doç. Dr. Mustafa Özdemir, yaz boyunca ciltlerin deniz ve havuz suyu ile aşırı güneş teması nedeniyle hasar gördüğünü belirterek, sonbaharda bu yıpranmanın daha da arttığını kaydetti. Bu sebeple kışa girmeden önce cildi kış şartlarına hazırlamak gerektiğini kaydeden Özdemir bakın bizlere hangi bilgileri veriyor...

cilt.jpg

Cildiniz Kış İçin Hazır mı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ahşap mobilyalarınız kışa hazır mı?

Ahşap mobilyalarınız kışa hazır mı?

Soğuk ve yağmurlu havalar yaklaşırken evinizi özel bir bakımdan geçirmek gerekli. Özellikle ahşap mobilyaların ve doğramaların ömrünü uzatmak için yapmanız gerekenleri dikkate alın. Soğuk ve yağışlı günler yaklaşıyor ama siz daha evinizdeki ahşap yapı malzemelerinin kontrolünü yapmadınız mı? Aman dikkat! Özellikle pencereler, doğramalar, rabıtalar, dolaplar, masif ahşap veya...
  2. Kışa hazır mısınız

Kışa hazır mısınız

SOUYUN KENDİNİ İYİCE HİSSETTİRDİĞİ BUĞÜNLERDE KIŞLIK ALISVERİŞLERDE HIZLANDI İŞTER İSTEMEZ ERCİ ALIŞVERİŞ YAPMAYI KİM İŞTEMEZ Kİ:) SİZLERE MON VE KABAN MODELLERİ ETİRDİM KIŞ ALIŞVERİŞLERİNİZDE YARDIMCI OLSUN DİE:)
  3. Cildiniz İçin Kış Bakımı

Cildiniz İçin Kış Bakımı

Soğuk hava cildimizi etkiliyor...Cildimize yazın olduğundan daha fazla özen göstermeliyiz...Kışın cildimize nasıl bakım yapmalıyız diyorsanız işte cevabı kızlar :tik: Yazın güneşin kontrollü kullanımı cildiniz üzerinde olumlu etki yaratır. Akne, sivilce gibi cilt sorunları bir süre için de olsa ortadan kalkar. Ancak yaz aylarının sonunda cilt genellikle kurumaya, nemini yitirmeye başlar....
  4. 2011 kışına kabanınız hazır mı?

2011 kışına kabanınız hazır mı?

SOĞUK GÜNLER KAPIMIZI ÇALDI DA DERT BİTER Mİ AYAKKABISI BOTU KABANI E BİRDE BUNLARA UYGUN ÇANTASI :D BENİM GİBİ ÇOK KARARSIZSANIZ SEÇİM YAPMAK OLDUKÇA ZOR OLACAKTIR İLK BAŞTA KABAN ALMAK ŞART SOĞUK KIŞ GÜNLERİNİ RAHAT GEÇİRMEK İÇİN BUNU İÇİN SİZLERE YARDIMCI BİRKAÇ FİKİR SUNAYIM İSTEDİM BUYRUN....:ar4fd:
  5. Cildiniz Yaza Hazır Mı?

Cildiniz Yaza Hazır Mı?

Yaz aylarının geldiği şu günlerde herkesin bir tatil planı var. Fakat güneş cildin korkulu rüyasıdır. Bundan kurtulmakta oldukça önemli aşamalar gerektirir. Bunun en baş etkeni ise kış aylarından itibaren cildinizi korumaktır. Kışın hava koşullarından etkilenen cilt yaza hazırlamalıdır. Yıpranmış bir cilt yazın tekrar zarar görür ve daha kötü bir görünüm kazanır. Bu sebeple kıştan beri cilt...

Sayfayı Paylaş