gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

Cildiniz kuruyup pul pul dökülüyorsa kavun yiyin

Konu, 'Cilt Bakımı' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

Hemen hemen bütün meyveleri yerim.En çok sevdiğim meyve ise hiç şüphesiz erik...Bütün meyveler bir yana erik bir yana.Yaz mevsimi gelse de erikler olsa da yesem...Ah saklamak mümkün olsa yazın bol bol alır stok eder kışında kıtır kıtır yerim.Ama böyle birşey mümkün değil.. [​IMG] Betakaroten açısından zengin bir kaynak olan kavun genelde kol arkasında oluşabilecek lekeleri engelliyor ve aynı zamanda bir diyet tatlısı olduğu için kilo sorunları ile mücadele etmenize yardımcı oluyor. Kolajen hasarının en aza inmesini sağlayan kavunun kırışıklara karşı etkisi de bilimsel olarak kanıtlanmış durumda. Uzmanlar yaşlanmak istemeyenlerin ve kırışıklıkla mücadele edenlerin haftada en az üç dilim kavun yemesini tavsiye ediyor.

Kavundan nefret ederim.Bu yaşıma geldim bir kere kavun yemedim.Yemem de.Ama konu sağlık olunca öyle bir yerim ki kimse tutamaz beni:D:D

2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    kavunu seviyorum ya :D

Cildiniz kuruyup pul pul dökülüyorsa kavun yiyin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Pul

Pul

Posta pulu mektup almaya, pek sevilmeyen sanat ve mesleğe delalet eder.Uzun zamandır görüşemediğiniz bir yakınınızdan haber alacaksınız demektir. Uzun zamandır görüşemediğiniz bir yakınınızdan haber alacaksınız demektir. Damgasız pul, iyi bir iş için yolculuktur. Damgalı pul ise kısmetin kaçmasıdır.Rüyada posta veya damga pulu görmek, uzaktan hayirli bir haber alacaginiza veya mahkemede...
  2. Para Pul

Para Pul

para puldur gelir geçer ilahisi sözleri Para puldur gelir geçer Yan derdine deli gönül Birgünhalin olur beter Yan derdine deli gönül Musallaya vardığında Cemaat safadurduğunda Hoca seni sorduğunda El ne söyler deli gönül Musallada yalnız kaldın Kime verdin kimden aldın Kazandın mı kimden çaldın Gelde söyle deli gönül Kalbi durmuş yüzü soluk Yan derdine deli gönül Ağlar oldu çoluk çocuk Gelde...
  3. Cildiniz pul pul mu oluyor

Cildiniz pul pul mu oluyor

cildim pul pul dökülüyor cildim cildin kuruyup dökülmesi Kızlar benim cildim bazen pul pul olur dökülür ve ben o zamanlar cildime ne yapmam gerektiğini bilmem...Araştırdım ve cildimiz pul pul döküldüğü zaman neler yapmamız gerektiği hakkında bilgiler buldum...Buyrun okuyun :tik: Cildiniz pul pul mu oluyor? Bu gibi durumlarda cildinizin üzerindeki ölü hücreleri nazikçe sürterek...
  4. cildim pul pul oldu ne önerirsiniz?

cildim pul pul oldu ne önerirsiniz?

Kızlar kış geldimi hjep böyle oluyor ,cildim pul pul oldu kendimi çok kötü hissediyorum.Ne yapabilirim, ne önerirsiniz :(

Sayfayı Paylaş