Cildinize Bebeksi Bir Parlaklık İçin Karışım Tarifi

LaViNYaM

>>>ιкιz αηηєѕι<<<
Cildinize Bebeksi Bir Parlaklık İçin Karışım Tarifi
Cildinize Parlaklık Verecek Bir Tarif
Cildi Parlatan Karışım

Yaz aylarında güneşe maruz kalan, tatilde kuruyan cildimizin neme ve yenilenmeye ihtiyacı vardır. Tatil sonrası ve yaz biterken kesinlikle yapılması gereken bakımların başında, cilt bakımının geldiğini düşünüyorum.
Zira ışıl ışıl parlayan, canlı ve güzel bir cilde her kadın sahip olmak ister. Bu konuda, evinizde rahatlıkla ve pratik bir şekilde çözüm getirebileceğiniz, etkili bir yöntemi sizlerle paylaşmak istiyorum. Bu maskeyi ihtiyaç duyduğunuz her an rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

cilt-2d2.jpg

Malzemeler,

1 yemek kaşığı pişik kremi
1 yemek kaşığı avokado yağı

Hazırlanışı,

Uygulamaya başlamadan önce cildinizin temiz olmasına özen göstermelisiniz. Banyodan sonra uygulamak mantıklı olacaktır. Çünkü banyo sırasında cilt gözenekleri açılır ve maskenin, cildin en alt katmanlarına kadar nüfuz etmesini sağlarsınız. Maskeyi hazırlamak için, krem ve yağı cam bir kâsede karıştırıp, göz çevresi hariç tüm yüzünüze uygulayıp, yaklaşık 10 dakika beklettikten sonra ılık su ile durulayınız.

Yüzünüzde 10 dakika bekletilmesinin amacı ise, yüzde biriken yağların, kirlerin çözülmesini sağlamak, aynı zamanda derinlemesine bir nemlilik kazandırmaktır.

Uygulamadan sonra aradaki farkın sizi memnun ettiğini göreceksiniz.
Pişik kremi içeriğinde barındırdığı maddeler sayesinde, cilt hücrelerinin yenilenmesine ciddi anlamda katkıda bulunmaktadır.
Avokado yağı cildi nemlendirme, besleme ve kırışıklıkları önlemeye yardım ederken, bir yandan da pürüzsüz bir his vermektedir.
Pişik kremini eczanelerden, avokado yağını da aktarlardan çok uygun fiyatlara bulabilmeniz mümkün. Bebeklerde bile rahatlıkla kullanılan bir ürünü sizde gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Üstelik bu kadar faydası varken.

Geri