gebe
  1. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113

Cildinize Bebeksi Bir Parlaklık İçin Karışım Tarifi

Konu, 'Cilt Bakımı' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

Cildinize Parlaklık Verecek Bir Tarif Cildi Parlatan Karışım

Yaz aylarında güneşe maruz kalan, tatilde kuruyan cildimizin neme ve yenilenmeye ihtiyacı vardır. Tatil sonrası ve yaz biterken kesinlikle yapılması gereken bakımların başında, cilt bakımının geldiğini düşünüyorum.
    Zira ışıl ışıl parlayan, canlı ve güzel bir cilde her kadın sahip olmak ister. Bu konuda, evinizde rahatlıkla ve pratik bir şekilde çözüm getirebileceğiniz, etkili bir yöntemi sizlerle paylaşmak istiyorum. Bu maskeyi ihtiyaç duyduğunuz her an rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Malzemeler,

1 yemek kaşığı pişik kremi
    1 yemek kaşığı avokado yağı

Hazırlanışı,

Uygulamaya başlamadan önce cildinizin temiz olmasına özen göstermelisiniz. Banyodan sonra uygulamak mantıklı olacaktır. Çünkü banyo sırasında cilt gözenekleri açılır ve maskenin, cildin en alt katmanlarına kadar nüfuz etmesini sağlarsınız. Maskeyi hazırlamak için, krem ve yağı cam bir kâsede karıştırıp, göz çevresi hariç tüm yüzünüze uygulayıp, yaklaşık 10 dakika beklettikten sonra ılık su ile durulayınız.

Yüzünüzde 10 dakika bekletilmesinin amacı ise, yüzde biriken yağların, kirlerin çözülmesini sağlamak, aynı zamanda derinlemesine bir nemlilik kazandırmaktır.

Uygulamadan sonra aradaki farkın sizi memnun ettiğini göreceksiniz.
    Pişik kremi içeriğinde barındırdığı maddeler sayesinde, cilt hücrelerinin yenilenmesine ciddi anlamda katkıda bulunmaktadır.
    Avokado yağı cildi nemlendirme, besleme ve kırışıklıkları önlemeye yardım ederken, bir yandan da pürüzsüz bir his vermektedir.
    Pişik kremini eczanelerden, avokado yağını da aktarlardan çok uygun fiyatlara bulabilmeniz mümkün. Bebeklerde bile rahatlıkla kullanılan bir ürünü sizde gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Üstelik bu kadar faydası varken.

nursena94 bunu beğendi.
Cildinize Bebeksi Bir Parlaklık İçin Karışım Tarifi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bebeksi bir ten için ne yapmak gerekir ?

Bebeksi bir ten için ne yapmak gerekir ?

bebeksi bir ten için bebeksi ten İşte size bebek gibi bir yüze sahip olmanın yolları. Evde kolayca bulabileceğiniz malzemelerle hazırlayabileceğiniz bu karışımları deneyerek farkı görebilirsiniz. Yüz için nemlendirici maske Malzemeler: Yumurta sarısı + süt Hazırlanışı: Bir kapta yumurta sarısı ve bir kaşık sütü karıştırın. Bu karışımı yüzünüze yayın, üzerini ince bir bezle örterek on beş...
  2. cildinize parlaklık kazandırmak için

cildinize parlaklık kazandırmak için

1 kaşık bal ile 1 yumurtanın akını iyice çırpıp yüzünüze sürün. 15 dakika bekledikten sonra avuç içlerinizi 4-5 kere yüzünüze bastırıp çekin. Daha sonra yüzünüzü soğuk su ile yıkayın. Aynı miktarlarda avokado yağı, buğday yağı, saf zeytinyağı ve 2 yemek kaşığı balı iyice karıştırıp cildinize sürün. 10-15 dakika bekledikten sonra cildinizi ılık su ile yıkayın
  3. Meleklerim Bebeksi Bir Cilt İçin Sizlere 7 Öneri....

Meleklerim Bebeksi Bir Cilt İçin Sizlere 7 Öneri....

Bebeksi Cilt İçin 7 Öneri Bebeksi Cilde Sahip Olmak İçin 7 Adım Doğdu beslenmek düzenli uyumak meyve sebze bol tüketmek...Makyajımızı temizlemeden uyumamak temiz ve bebeksi bir cilt için önemli bazı şeylerdir...Bakalım bunların yanında cildimizi bebeksi gösterecek olan 7 adım neymiş.... Bebeksi bir cilt için sadece 7 adım Doğru beslenme ve yaşam tarzı güzelliğin diğer adıdır....
  4. Vücudunuzu sıkılaştıracak doğal bir karışım tarifi

Vücudunuzu sıkılaştıracak doğal bir karışım tarifi

Bu konu; vücut sıkılaştıran doğal karışım hakkında bilgi vermektedir Kilo alıp veren meleklerimizin sarkmayla ilgili korkularını gidermek için doğanın reçetelerinden birini sizlere sunuyoruz.Evde doğal kürlerle vücut bakımınızı yapıp daha ipeksi bir görünüme kavuşun :tik: Doğal ve uygun yolla vücut güzelliğinizi koruyabileceğiniz bu tarifin etkisini kısa zamanda göreceksiniz. Sıkılaşmak...
  5. cildimin bebeksi olması için ne yapmalıyım

cildimin bebeksi olması için ne yapmalıyım

Cildimin bebeklerin cildi gibi pürüzsüz ve yumuşak olmasını istiyorum. Bunun için nasıl bakım uygulamalıyım ?

Sayfayı Paylaş