gebe
  1. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Cildinizi anında gerginleştirin!!!!!!

Konu, 'Cilt Bakımı' kısmında laetitia tarafından paylaşıldı.

Çok basit ama büyük yardımcı olacak bir maske kızlar denemeyi düşünüyorum sizde bir gözatın derim.:)

1 saat sonra önemli bir randevunuz var ve siz cildinizin ışıl ışıl, gergin görünmesini istiyorsunuz. İşte çaresi: 1 çay kaşığı yaş maya ve 1 çay kaşğı süt hepsi bu. İyice karıştırıp göz ve dudak çevreniz hariç yüzünüze sürün. Yarım saat sonra cildinizi bol ılık su ile durulayın.

Not:::::Bu sıkılaştırıcı maskeyi 20 li yaşlarınızdayken ayda bir defa, 30 lu yaşlarınızdayken ayda iki defa ve 40 lı yaşlarınızdayken haftada bir defa uygularsanız mayanın içeriğindeki yüksek protein sayesinde dokularınızın yenilenmesini ve ilerleyen yaşınıza rağmen cildinizin daha pürüzsüz bir görünüm almasını sağlamış olursunuz.

2. sevil-78

sevil-78 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    tşkler denedim ben çok güzel oldu...

3. DєRiи яocк

DєRiи яocк Forum Okuru

benm daha yaşım küçük görünce merak ettim o yüzden girmişitim yorum yapmadan çıkmiyim dedim

4. elisev

elisev Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    zararlı bişy yok içinde aslında denemek lazım
    sağol canımm..

5. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    denedim bende,ara arada deniyorum,fakat ben si ile deniyordum,sut ile denememistim,sut ile deneyeyim.

6. esma-yurtkul

esma-yurtkul Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  7. bilyana

bilyana Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hemen bugün deneyeceğim ben de bakalım arkadaşım farkedecek mi ışıl ışıl cildimi:)

8. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    ben biliyorum bu maskeyi kızlar evet denedim ben ve gözle görünür bi fark oluyor...

tavsiye ederim:kis:

9. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    kuzum sen güzel ve sıkı bir kızsın bidenem kullanmana gerek bile dadlum :)

10. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    saol bidemen...:kiss:
    kız ne zamandır konuşamıoz yaa bnm nette problem var...yakalarsam msnde falan :D

11. bilyana

bilyana Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    denedim arkadaşlar gerçekten sonuç harika:D

12. swetla

swetla Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar bi de bu bakımın bir başka şekli de toz halindeki mayayı 1 kaşık alıp sıcak suya atıyorsunuz ve her sabah içiyorsunuz, bu da cildinize içten fayda sağlıyor

13. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    maya başlıbaşına mucize
    ben de aklıma geldikçe yapıyorum
    faydalı gerçekten

14. swetla

swetla Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ben deniyorum arasıra arkadaşlar gerçekten çok güzel yapıyor cildi, hatta bence bir iki gün önceden yapmalısınız, cilt anca kendini göstermeye başlıyor çünkü

Cildinizi anında gerginleştirin!!!!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Anlar

Anlar

Eğer yeniden başlayabilseydim yaşamaya İkincisinde daha çok hata yapardım. Kusursuz olmaya çalışmaz, sırtüstü yatardım Neşeli olurdum ilkinde olmadığım kadar. Çok az şeyi ciddiyetle yapardım. Temizlik sorun bile olmazdı asla. Daha çok riske girerdim. Seyahat ederdim daha fazla. Daha çok güneş doğuşu izler, daha çok dağa tırmanır, daha çok nehirde yüzerdim. Görmediğim birçok...
  2. Anız

Anız

Ekinin biçildikten sonra toprakta kalan köklü sapını görmek ucuzluk ve berekete delalet eder. ( Ayrıca Bakınız; Buğday.)
  3. Anima

Anima

Jung psikolojisinde kullanılan bir terimdir. Bireyin dışa dönük karakteristiklerinin (persona) karşıtı olup iç varlık ya da «ruh» anlamına gelir. «Anima» terimi, bir erkeğin kadınsı iç benliği için kullanılır. (bkz. Animus)
  4. aNLa...

aNLa...

Ben seni degil aslinda Belki bu kadar benligimin icinde Ama benim olamamanini sevdim O kadar yakin o kadar candan Ama bir o kadarda uzaktan bende bi hasret oluşunu sevdim Sen benim olmadin ki Ben senin başkalarinin olurkenki gozlerini sevdim Hep ayni masumluğu Yumusak ellerini birturlu tutamamayi sevdim Ben hep senin yakinlarinda Ama hiç yaninda olamamayi sevdim Ben seni değil bitanem...
  5. Cildimin yaşlandığını nasıl anlarım?

Cildimin yaşlandığını nasıl anlarım?

cilt yaşlılığı belirtileri,cilt yaşlılığı nedenleri,cilt yaşlılığına ne iyi gelir,cilt yaşlılığı için öneriler,yaşlı ciltler için cilt bakım önerileri hakkında bilgiler Yaşlanmak kaçınılmaz. Ama belirtilerini tamamen durduramasanız da azaltmak sizin elinizde. Yaşlanmaya en yatkın bölgeleri bilip günlük yapmanız gereken bakımları öğrenirseniz yaşlanmayı geciktirebilirsiniz. İşte en çabuk...

Sayfayı Paylaş