gebe
  1. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

Cildiran müdür veliye siir yazarsa

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında CaRiZmA tarafından paylaşıldı.

Aziz veli,bay veli,pek sayın veli Sekiz sene oldu kızınız bize geleli İnan hocaları ediyor deli
    Mektubu alır almaz gel artık veli

Kimyadan alamaz,bedenden takla atamaz
    Yazılıya gelince kopyasız yapamaz
    Kızınız okulda örnek bir haylaz
    Sesimi duyar duymaz gel artık veli

İyi olur ilerde belki
    Ama fen 1, türkce 2
    Kurnazlıga gelince adeta tilki
    İşler biter bitmez gel artık veli...

sevgi.us

2. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Cildiran müdür veliye siir yazarsa
    walla carızmam artık gulmekten yazımıyorummm..teşekkurler :hhh::hhh:

Cildiran müdür veliye siir yazarsa konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. velilere tavsiyeler

velilere tavsiyeler

1sınıf velilerine tavsiyeler velilere tavsiyeler öğrenci velilerine 1sınıf öneriler 1 sınıf öneriler 1. Okula asla sinirliyken gitmeyiniz. Öfke öfkeyi doğurur. Çocuğu, okuldan geldiğinde, öğretmeninin ondan nefret ettiğini duyan her veli doğal olarak sinirlenir. Özel yetenekleri olan çocukların velileri için bu daha da kolaydır çünkü büyük bir olasılıkla velinin de özel yetenekleri vardır....
  2. Velilere Tavsiyeler

Velilere Tavsiyeler

Sayın Veli; çocuğunuzun derslerdeki başarısı için aşağıdaki hususlara önem veriniz. 1. Çocuğunuzun sağlık durumu ile yakından ilgileniniz. Hastalıklardan bir kısmı, çocuğun hayat enerjisini önemli ölçüde azaltarak onu dermansız bırakır. Bir kısmı ise; doğurdukları devamlı acı ve ağrılar yüzünden çocuğun ilgi ve dikkatini ders konuları üzerinde toplamasına engel olur. Sağlık durumu çocuğun...
  3. Efendime siir

Efendime siir

efendime şiir efendime şiirler efendimize şiirler efendimize yazılan en güzel Efendim… Sen bir gece gelseydin, sahilini bulmuş dalga olur- dum. Sen denizim olurdun, ben de tek damlan… Büyüklüğünde küçüklüğümü bulurdum. Efendim… Sen bir gece gelseydin, yıldız yüzlü bir çocuk olur, yine beklerdim. Sen çiçeğim olurdun, ben kelebeğin… Kırılsa kanadım, gölgende emeklerdim. Efendim… Sen bir gece...
  4. Ofis siiri

Ofis siiri

Çalis Allah çalis saat gecenin onu olmus patron saat dokuza mesai koymus hem zaten bulamam bu saatte dolmus ne gidicem nan eve yatarim ben ofiste Deli gibi trafik leventte Telefon geldi sularda kesIk evde Yarin zaten erken gelecem isyerine ne gidecem nan eve yatarim ben ofiste saat olmus neredeyse yirmibir isIklar bile sonmus ofiste bir bir eve gidisim en az onbir ne gidicem nan eve...
  5. Okul Müdürünün Veliye Şiiri..

Okul Müdürünün Veliye Şiiri..

Aziz veli,bay veli,pek sayın veli Sekiz sene oldu kızınız bize geleli İnan hocaları ediyor deli Mektubu alır almaz gel artık veli Kimyadan alamaz,bedenden takla atamaz Yazılıya gelince kopyasız yapamaz Kızınız okulda örnek bir haylaz Sesimi duyar duymaz gel artık veli İyi olur ilerde belki Ama fen 1, türkce 2 Kurnazlıga gelince adeta tilki İşler biter bitmez gel artık veli...

Sayfayı Paylaş