gebe
  1. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

Cildirtan resim!

Konu, 'Karışık İlginç ve Garip Resimler' kısmında CaRiZmA tarafından paylaşıldı.

işte delirten resim asabi ve stresli olanlar bu resmi bir türlü durduramıyor .bu resim amerikadaki bir ceza evine konulmuş ve cinayet suçundan yargılannan tek bir mahkum bile bu resmi durduramamış ve bazıları ise delirmişşş....... bu resimi durdurmak için gözlerinizi kırpmayın ve sakin olun dalın resim durur

ben hemen durdurdum, sizede basarilar :D

2. gurbet kuşu

gurbet kuşu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Cildirtan resim!
    inanmıyorum bende durdurdum demekki sandığım kadar stresli deyilim

3. CHATLAK

CHATLAK Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

bende hemen durdurdumm:D

4. Monera

Monera Forum Okuru

ben şu an stres küpüyüm ama belli bi noktaya bakınca duruyo:D

5. ρємвє_мєℓєк

ρємвє_мєℓєк Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    tek bir noktaya bakınca duruyor:D:D

6. nisan yagmuru

nisan yagmuru Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

durdu durdu bendede hemen durdu bosuna stresliyim demiyim:p

Cildirtan resim! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Erkekleri cildirtan Sözler

Erkekleri cildirtan Sözler

1- Arkadaşımı güzel buluyor musun? 2- Beni neden seviyorsun? 3- Benden önce birlikte olduğun kızı gerçekten sevmiş miydin? 4- Emin misin? 5- Cumartesi gününü arkadaşlarınla mı geçireceksin? 6- Dün aldığım tişörtü değiştirmeliyim, çarşıya da uğrayalım mı? 7- Sanki biraz kilo aldım. Rejime mi başlasam acaba?
  2. Ressam

Ressam

İlim ve hikmete, güzel sanatlara, mimariye, dekorasyona, geometriye ya da bu meslek sahiplerine; hanım ve çocuğa, aşk ve hayranlığa, İtibar sahibi bir ressam görmek hak sözü dinlemeye, görüş ve düşüncesi tutarlı kimseye, nesil ve maldan nasibi olan ve illmin her şubesinden haberdar olan kimseye yahut emir ve yasak koyma yetkisi olan insana, Ressam görmek bazen yalana, korkulu ve tehlikeli...
  3. Cildirtan yazilar

Cildirtan yazilar

Pilavınıza pirinç koyalım mı? Mermicekli kol böreğinde mercimeğiniz kırmızı mı olsun yeşil mi? *Aaa Tufan msn açmışsın? Ya açamıyordum iki gün önce şifreyi kaybetmişim İki gün önce messenger sana yüklü değil miydi yoksa ? Hey sitenin modu orda mısın ? Evet Raşit Admin abi şu konuyu demin silmedinmi ? hayır açan lütfen silme dedi acıdım abi seni banlayacam görürsün sen!!:D Anne çakmak...
  4. Cildirtan sorular

Cildirtan sorular

Sakin bana sormayin bunlar :sinir: :D:D anne bu ne ? >- buzdolabi yavrum . >- neden ? > >------------ > >anne baliklar su içer mi ? > >------------ > >-enişte bu ne? >-çakmak >(1 dakika sonra) >-enişte bu ne? >-çakmak >... >-enişte bu ne? >-çakmak bahadir >... >-enişte bu ne? >-gazoz kapaği >-olur mu? o...

Sayfayı Paylaş