gebe
  1. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

Cildirtan yazilar

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında CaRiZmA tarafından paylaşıldı.

Pilavınıza pirinç koyalım mı? Mermicekli kol böreğinde mercimeğiniz kırmızı mı olsun yeşil mi?
    *Aaa Tufan msn açmışsın?
    Ya açamıyordum iki gün önce şifreyi kaybetmişim
    İki gün önce messenger sana yüklü değil miydi yoksa ?

Hey sitenin modu orda mısın ?
    Evet Raşit Admin abi
    şu konuyu demin silmedinmi ?
    hayır açan lütfen silme dedi acıdım abi
    seni banlayacam görürsün sen!!:D

Anne çakmak nerede ?
    Bilmiyorum
    Anne çakmak nerede?
    bilmiyorum dedimya
    Anne çakmak nerde?
    Masada be!
    Demin neden bilmiyordun anne? :zuha:

Cübbeli'nin vaadleri
    Artık siteye her üye olup 1 mesaj yazan kişi mod olacak
    Ezilen üyeler admin olacak
    Mod ve adminlere klavyede ek tuş desteği yapılacak
    Resimler yükle diyince yüklenecek
    Resim ekleme siteleri kaldırılıp yerine klavyede resim yükle seçeneği bulundurulacak.
    Fan sitesi kiminse o ünlü o fan sitesine üye olmak zorunda kalacak

Cildirtan yazilar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Erkekleri cildirtan Sözler

Erkekleri cildirtan Sözler

1- Arkadaşımı güzel buluyor musun? 2- Beni neden seviyorsun? 3- Benden önce birlikte olduğun kızı gerçekten sevmiş miydin? 4- Emin misin? 5- Cumartesi gününü arkadaşlarınla mı geçireceksin? 6- Dün aldığım tişörtü değiştirmeliyim, çarşıya da uğrayalım mı? 7- Sanki biraz kilo aldım. Rejime mi başlasam acaba?
  2. Duvar yazilari...

Duvar yazilari...

fecabook duvar yazıları Duvar Yazıları Hakkımı aradım meşgul çıktı....
  3. Güzel Yazilar...

Güzel Yazilar...

Olmasını istemediğin bir şey yaşadığında pişmanlık mı duyarsın yoksa sevinir misin diye sormuşlardı bir gün… O gün bunun anlamını bilmediğimden-çünkü yaşamamıştım böyle bir şey her şey istediğim gibi olduğundan belki de-bir cevap verememiştim… Ama şimdi düşünüyorum da aslında pişmanlık duyuyorsun. Ama çok ama az duyuyorsun işte yeteri kadar. Daha sonra acı dolu günler başlıyor. Bazen ağlama...
  4. Cildirtan resim!

Cildirtan resim!

işte delirten resim asabi ve stresli olanlar bu resmi bir türlü durduramıyor .bu resim amerikadaki bir ceza evine konulmuş ve cinayet suçundan yargılannan tek bir mahkum bile bu resmi durduramamış ve bazıları ise delirmişşş....... bu resimi durdurmak için gözlerinizi kırpmayın ve sakin olun dalın resim durur ben hemen durdurdum, sizede basarilar :D
  5. Cildirtan sorular

Cildirtan sorular

Sakin bana sormayin bunlar :sinir: :D:D anne bu ne ? >- buzdolabi yavrum . >- neden ? > >------------ > >anne baliklar su içer mi ? > >------------ > >-enişte bu ne? >-çakmak >(1 dakika sonra) >-enişte bu ne? >-çakmak >... >-enişte bu ne? >-çakmak bahadir >... >-enişte bu ne? >-gazoz kapaği >-olur mu? o...

Sayfayı Paylaş