gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

çilek dekorasyonda ilham olursa

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Çilekli mama önlüğü çilekli tırnak deseni

Yaz meyvelerini o kadar çok özledim ki.. Kışın alternatif o kadar az ki dön dolaş aynı meyveleri yiyoruz. Gerçi artık meyvelerin mevsimi kalmadı ama biz eşimle sağlığımıza düşkün olduğumuzdan mevsim meyveleri dışında meyve almıyoruz. En favori meyvem ise çilek. Bakın çilekle neler tasarlamışlar meleklerim.

İşte buna bayıldım. Çilek desenli mutfak önlüğü;

Çilek desenli örgü tutacak

çilek desenli bere

Buda çok şirin. Nur topu gibi bir çileğiniz olsun istiyorsanız bu mama önlüğü tam bebeğinize göre:lau:
    Bunlarda canı sıkılan bir arkadaşın tırnakları olsa gerek:lau: Ben hayatta uğraşamam bu kadar ince işle sıkılırım ama değişik olmuş gerçekten.

çilek dekorasyonda ilham olursa konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Origami aydınlatmaya ilham olursa

Origami aydınlatmaya ilham olursa

Origami avize Aydınlatma modelleri Origami kağıt katlama sanatı artık hayatımızın bir çok alanında karşımıza çıkıyor. Aydınlatmalarımı beğenmek için haftalarca dolaştık eşimle. Bu tasaımcılarda kağıtları katlayarak aydınlatma yapmışlar. Bu origami aydınlatma modellerini hemencik beğendim. Işığıda fazla engellemezler sanıyorum:)
  2. Melekler kaantlarımız dekorasyona ilham oldu.

Melekler kaantlarımız dekorasyona ilham oldu.

Dekorasyon ürünleri Dekorasyonda melek kanatları Hergün yeni birşey moda oluyor. Bu aralar yeni yeni yayılmaya başlayan melek kanatları nı ilerde birçok üründe görmemiz mümkün. Güzel bir iç dekorasyon objesi olurlar. Bereket narları kadar yaygın kullanım kazanır mı bilmem ama ben bu melek kanatlı dekorasyon örneklerini gerçekten beğendim.
  3. Merdiven dekorasyona ilham olursa

Merdiven dekorasyona ilham olursa

Merdivenden duvar rafı Dekorasyonda merdiven Dekorasyon ilgi alanımdan biri. Çünkü sınır tanımıyor. Herşeyi bir dekorasyon objesine çevirmek mümkün. İşte merdivenleride dekorasyonda kullanmışlar. Bence çok güzel olmuş. Özellikle yatay çevirip duvara asmışlar ya, o tam bir raf olmuş süper olmuş. Yatay mı giyinsek dikey mi sorusndan sonra merdiveni de yatay mı kullansak dik mi:) Saksıları...
  4. Mavi dekorasyonda ağırlıklı olursa

Mavi dekorasyonda ağırlıklı olursa

Mavi dekrasyon örneği Koyu mavi ev dekorasyonu Mavi rengi severim ama bu mavi salon dekorasyonu bana biraz ağır geldi. Sanırım hem kullanılan mavinin tonu koyu olduğundan hemde bu koyu mavinin çok yoğun olarak kullanılmasından kaynaklanıyor. Maviden daha çok bu sene dekorasyonda turkuaz modası hakim.
  5. Kozalaklar dekorasyon objesi olursa

Kozalaklar dekorasyon objesi olursa

Kozalak değerlendirme fikirleri Dekorasyon objeleri yapımı Doğada ihtiyacımız olan herşey var. Deniz kabukları ile dekorasyon önerileri gibi kozalaklarıda boyayarak dekoasyon objesi gibi kullanabilirsiniz meleklerim. Kozalaktan dekorasyon fikirleri için dahada yaratıcı fikirler geliştirilebilir tabiki.

Sayfayı Paylaş