gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Çilek Esansı ve Faydaları

Konu, 'Alternatif Tıp' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

hamilelikte çileğin faydaları çilek esansı gebelikte çileğin faydaları esans nasıl yapılır çilek esansı Cildi sıkılaştırıcı, besleyici ve gözenekleri sıkılaştırıcıdır. Pasta-Kek Esansı ve koku için kullanılır.
    KULLANILIŞI:

Haricen; cilcffe-mağâj şeklinde uygulanır.

Çilek Esansı ve Faydaları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yabani çileğin faydaları

yabani çileğin faydaları

dağ çileği faydaları dağ çileğinin faydaları yabani çilek yaban çileği yaban çileğinin Uzmanlara göre yaban çileği, bağışıklığı güçlendiren besin değeri yüksek bir meyve. Normal çileğe oranla daha küçük olan yaban çileği tam bir vitamin deposu. Doğada kendiliğinden yetişen ve normal çileğe oranla daha küçük olan yaban çileğinin vitamin deposu olduğu bildirildi. Çocuk felci, ağız ve deri...
  2. çileğin faydaları..

çileğin faydaları..

çilek denince benim ağızım sulaniyor ve eminim çilek çoğu belki de tüm kadınların bayıldığı bir meyvedir.bu güzel kokulu ve tatlı meyvenin bir de faydalarını bilsek daha çok hayran kalırız harhalde ona.buyrun okuyun meleklerim... İHA muhabirinin derlediği bilgilere göre, çilekte bol miktarda demir ve fosfor bulunuyor. Ayrıca C, B ve K vitamini açısından da zengin olan çilek, vücuda kuvvet...
  3. Altın Çilek Nedir, Altın Çileğin Faydaları nelerdir Ve Ürünü İnternetten Sipariş Etme

Altın Çilek Nedir, Altın Çileğin Faydaları nelerdir Ve Ürünü İnternetten Sipariş Etme

altın çileğin faydaları altın çileğin faydaları nelerdir Altın çileğin faydaları Altın Çilek zayıflatır mı Başbakanın kullandığı altın çilek Altın Çilek Başbakan Recep Tayyip Erdoğanın yaşam sırrı olarak adından bahsettirmeye başladı. Şeker hastalığı olan başbakan altın çilek sayesinde sağlığınıdan hiç şikayetçi değilmiş. Altın çilek, kilo vermeden, kan dolaşımına kadar bir çok hastalığa...
  4. Çilek yaprağının faydaları

Çilek yaprağının faydaları

çilek yaprağının faydaları altın çilek yaprağı altın yaprakları çilek yaprağı, çilek yaprağının faydaları Geçenlerde bir tabak çileği yedim diye, tüm Meleklermekani.com başta da Asimelek olmak üzere herkes üzerime üzerime geldi. Zira ben çileklerin hepsini yedim ama yapraklarını bıraktım. "Yaprakları ne işe yarayacak ki?" demeyin, çilek yaprakları çok faydalı Melek'lerim:D:D...
  5. Kurutulmuş Altın Çilek ve Faydaları

Kurutulmuş Altın Çilek ve Faydaları

Kurutulmuş Altın Çilek Faydaları nelerdir Kurutulmuş Altın Çileğin faydaları Kurutulmuş Altın Çileğin Yararları Son zamanlarda özellikle Başbakanımızın tükettiği haberinden sonra halk arasında hayli popüler olan altın çileğin kurutulmuşu ve faydaları hakkında sizleri bilgilendiriyoruz melekler :) ALTIN ÇİLEK pürüzsüz, kolay şekil alan, parlak ve turuncu-sarı bir dış yüzeye sahiptir. Özü...

Sayfayı Paylaş