gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Çileke$ Resimleri

Konu, 'Ünlüler ve Sanatçılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

.[​IMG]

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ce: Çileke$ Resimleri
    emeğine sağlık ;)

3. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: Çileke$ Resimleri

Yazık ya o kadar çilekeşler ki jilet bile alıp traş olamamışlar iyiimi :D:D

Çileke$ Resimleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çilek

Çilek

hamilelikte çilek yemek gebelikte yemek rüyada reçeli görmek rüyada reçeli yapmak Hoş ve latif yiyeceğe, güzel elbiseye ve buruklukla beraber sevince delalet eder.Rüyada çilek yemek aşkta mutlu olunacağına işarettir . Rüyada çilek yemek gönül hayatınızda mutluluklar yaşayacaksınız demektir. Mevsiminde görülürse sevinçtir. Ama çilek olgun ve güzel renkli olmalıdır. Çilek kopararak yiyen...
  2. çilek

çilek

(Kocayemis / Fragaria / Strawberry / Fraisier / Erdbeere / Fraise) Gülgillerden, saplari sürünge, çiçekleri beyaz bir bitkidir. Yemisi (Çilek) ilk zamanlar pembe olup, gelistikçe koyu bir renk ve güzel kokulu bir hal alir. Türkiye’de yetistigi bölgeler: Ege, Marmara, Karadeniz bölgesi. Kullanildigi yerler: Vücudu kuvvetlendirir. Hasta olmayi önler. Idrar söktürür. Böbrek ve mesane...
  3. Çilek

Çilek

ÇİLEK: Körpe ve bol sulu çilekler sistemi temizliyor. Cilt sorunları olanlar için de iyi bir meyvedir. Böbrek, idrar yolları ve bağırsak sorunları için de birebirdir. Ayrıca diş etlerini güçlendiriyor, dişlerdeki tartarı önlüyor, ağız kokularını ve boğaz ağrılarını gideriyor. Çilekte yüksek oranda C vitamini bulunduğu gibi, yüksek tansiyon ve kolesterolü düşüren maddeler içeriyor. Çilek C...
  4. çileğin faydaları..

çileğin faydaları..

çilek denince benim ağızım sulaniyor ve eminim çilek çoğu belki de tüm kadınların bayıldığı bir meyvedir.bu güzel kokulu ve tatlı meyvenin bir de faydalarını bilsek daha çok hayran kalırız harhalde ona.buyrun okuyun meleklerim... İHA muhabirinin derlediği bilgilere göre, çilekte bol miktarda demir ve fosfor bulunuyor. Ayrıca C, B ve K vitamini açısından da zengin olan çilek, vücuda kuvvet...
  5. Süs Çileği Resimleri

Süs Çileği Resimleri

Süs Çileği Resimleri Merhaba siz hiç Süs Çileği gördünüz mü bence görün diyorum ve bunun için sizden Süs Çileği Resimlerini eklemenizi istiyorum.

Sayfayı Paylaş