gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Çilekeş - Katil Dans - 2008

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Türk Rock müziğinin sevilen isimlerinden olan Çilekeş Y.O.K albümünden sonra Türk Rock müziğine yeni bir albüm daha kazandırdı. Yükseliş basamaklarında durmadan ilerleyen Çilekeş 2002 yılından beri binlerce gencin sevgilisi olmayı başardı. Prodüktörlüğünü Tarkan Gözübüyük‘ün üstlendiği Katil Dans albümü Çilekeş’in resmi web sitesinde tanıtıldı.
    Düşünmeyenlerin, politikacıların, oy verenlerin, savaş çığırtkanlarının, televizyon karşısında uyutulanların kulağına kaçacak bir albümle geliyorlar.
    “Katil Dans” herkesi Bir Ses Yapmaya davet ediyor.

“Katil Dans” şarkı listesi:
    1. Akrep
    2. Diril
    3. Katil Dans
    4. Her Deniz
    5. Kulağakaçan
    6. Hit Dalaşı
    7. Sınır
    8. Bir Ses Yap
    9. Pervazda Tatil
    Görkem Karabudak (vokal, gitar)
    Ali Güçlü Şimşek (gitar)
    Gökhan Şahinkaya (bas gitar)
    Cumhur Avcil (davul)
    Albümdeki tüm parçaların söz, müzik ve düzenlemeleri Çilekeş’e aittir.
    Yapım : P.İ. Müzik
    Prodüktör: Tarkan Gözübüyük
    Stüdyolar: Flat, 01 (mix)
    Kayıt ve Mix: Tarkan Gözübüyük, Berk Kula, Murat Bulut*
    *Pervazda Tatil, Şebnem Ferah vokal kayıtları
    Mastering: Çağlar Türkmen
    Dağıtım: EMI

Çilekeş - Katil Dans - 2008 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ÇiLekeŞ

ÇiLekeŞ

Kendimden Geriye __ Ölürken bile yanımda ol sevgilim Cennet bile çekilmez sensiz ah ben neyleyim Herşey yalan, herkes sahtekar Giden gitti, kalan hep bin pişman Herkes düşman, herkes riyakar Bir tek sen kaldın yanımda Hani görmek ister ya gözlerin Bir saniye için canını verirsin Ölürken bile yanımda ol sevgilim Cennet bile çekilmez sensiz ah ben neyleyim Herşey yalan, herkes...
  2. Dans

Dans

kişinin ve ev halkının ev içinde dans etmesi sevinç ve neşeye, Dans pistinde yahut başka insanların bulunduğu yerlerde eşiyle, yalnız yahut başkası ile dans etmek musibet ve hayasızlığa, Dans yorgun kimse için rahatlamaya delalet eder. (Ayrıca Bakınız; EEğlence, Oyun.)Bu rüyalar iyi yorulmazlar. Ancak rüyasında güzel bir yerde, çok tatlı bir müzik duyarak dans edenleri seyreden insan için bir...
  3. Çilekeş - Yetmiyor

Çilekeş - Yetmiyor

Ne olur girme artık gecelerime Yalnızlığım bile yine hep seninle Ellerin ellerimi tutmuyor Gözlerin beni sana hapsediyor Bilmek yetmiyor, görmek yetmiyor Varlığın beni kahrediyor Farketmiyor, sensiz olmuyor Yokluğun bile beni terkediyor Sen vardın, sadece sen varsın Yine de ben hiç yoktum aklında Sen gördün, bir tek sen gördün Yine de ben hiç yoktum aslında Bilmek yetmiyor, görmek yetmiyor...
  4. Çilekeş - Gözaltı

Çilekeş - Gözaltı

Yanlış yolda kayboldu Doğrular hiç oldu içim dolu kural kesti kolu Ölü dağlardan battal gazi Komiser olamaz kovalar mazi Dağda ovada işkence var Sana da bana mabusta tek çare kapuska Apışma kel yapışma len karışma sen yoluma giden ben özgürsem Hakimiyet kimde kalır rüşvet satın alır Paraya tapın yaraya bakın İnfaz ölümden sonrada var Yan gelip yatın bende kaybolan her gencin adı Damağında...
  5. Çilekeş - Y.O.K

Çilekeş - Y.O.K

ilk değil, son olmaz Hayat yalnız yaşanmaz Gidenin ardından bakıp ağlanmaz Kimsesiz, çaresiz. Bir şey yok, hiç kimse yok Ağlasam, yalvarsam, bağırsam Bir şey farketmez... Elimden hiçbir şey gelmez, hiçbir çarem yok Karanlık bu sokaklarda sesimi duyan yok Elimden hiçbir şey gelmez, hiçbir çarem yok Karanlık bu sokaklarda sesimi duyan yok elimden hiç birsey gelmez karanlık bu sokaklarda elimi...

Sayfayı Paylaş