gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Çilekli Puding Nasıl Yapılır Resimli

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Bana resimli olarak çilekli puding tarifi yapılışı nasıl yapıldığı ile ilgili görsel ve açıklayıcı bilgi verirseniz sevünürüüüüüüüüüm. Napim Kocişim çok seviyor ramazanda da sinirli olur bari öğrenimde süpriz olsun :D:D

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Çilekli Puding Nasıl Yapılır Resimli konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çilekli Aşk Pastası nasıl yapılır (10 Kişilik)

Çilekli Aşk Pastası nasıl yapılır (10 Kişilik)

Çilekli Aşk Pastası (10 Kişilik) Malzemeler 4 Yumurta Sarısı 100 gr Tozşeker 50 gr Su 300 gr Çırpılmış Kremşanti 200 gr Süzme Yoğurt 4 Yaprak Jelatin (Buzlu suda 15 dakika bekletilmiş) 200 gr Çilek 2 Çorba Kaşığı Pudra Şekeri 2 Hazır Kalp Şekilli Pandispanya Süsleme İçin: 25-30 Çilek Şekerlemesi, File Fıstık Yemeğin Tarifi Kremayı hazırlamak için; yumurta sarılarını mikserle çırpın....
  2. Çilekli Puding Yapımı (videolu anlatım)

Çilekli Puding Yapımı (videolu anlatım)

çilekli puding, nasıl yapılır, tarifi, ev işi puding, malzemeleri, videosu, ile ilgili bilgiler burada melekler Ev yapımı ürünlerin yerini hiçbir şey tutmaz melekler :) Şimdi ekleyeceğimiz videoyla ev yapımı çilekli pudingin nasıl yapıldığını öğreneceğiz. :) http://www.youtube.com/watch?v=IheCIpZoypA&feature=player_embedded
  3. Zürbiyet nasıl yapılır resimli

Zürbiyet nasıl yapılır resimli

zürbiyet yapımı zürbiyet tarifi resimli Merhaba Melek'ler, bu sayfamızda hep birlikte lezzetli zürbiyet yapımını öğreniyoruz. Evet zürbiyet nasıl yapılır diyenler için, resimli zürbiyet tarifi burada arkadaşlar. Malzemeler; 150 gr pekmez 150 gr süzme bal 50 gr tereyağ 50 gr ceviz içi (iri kıyılmış) Yapılışı: Tereyağ bir tavada eritilir, pekmez ve bal ilave edilerek bir taşım...
  4. Resimli Video Nasıl Yapılır

Resimli Video Nasıl Yapılır

Resimli Video Nasıl Yapılır kızlar bana yardımcı olun ve Resimli Video Nasıl Yapılır anlatımını yazın şimdiden tşkler.
  5. Çilekli Mereng Tarifi..Çilekli Meren Tatlısı Nasıl Yapılır...

Çilekli Mereng Tarifi..Çilekli Meren Tatlısı Nasıl Yapılır...

Çilekli Mereng Tarifi Çilekli Mereng Nasıl Yapılır Akşamüstü misafirlerinize ikram edebileceğiniz tatlı mı tatlı bir tarife ne dersiniz? İşte çilekli mereng tarifi...İşin içinde çilek varsa olay bitmiştir zaten..:)İşte sizlere bu sıcaklarda buz gibi mis gibi çilekli dondurma tarifi.. Çilekli Mereng Tarifi Malzemeler: 2 yumurta beyazı 100 gr toz şeker 2 kaşık un 1 kase ufak...

Sayfayı Paylaş