gebe
  1. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

ÇiLekLi SAKIZIMIN KOKUSU...

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında beklenenbebis tarafından paylaşıldı.

Aşkın bir tarifi olmasa seni nasıl anlatırdım

Mütemadiyen anarmıydım adını

Bilirsin hassasımdır konu sen olunca

Gözlerindeki bereketli toprakta açmak gibisi varmı
    Sen hayatımdasın ya bundan böyle benim içim acı tutarmı

Varlığın öle bi sevinçki burnumda çilekli sakızımın kokusu...
    Dertlerimi sayfa sayfa savurdum mümkünse gelmesin yenisi...

Zaman ne demek adını sende unuttum biliyorsa sölesin birisi
    Gel saklanalım hiç bi ayrılık bulmasın bizi...

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ayy canım çilekli sakız istedi :D :D Çok güzeldi, paylaşımın için tşkler.

3. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0

bunu sevdim :)

4. eLit's

eLit's Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    kulagım çınlıyodu buymus demek :D:D:D:D

ÇiLekLi SAKIZIMIN KOKUSU... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çilekli tart!

çilekli tart!

200 gr un 150 gr margarin 1 limonun kabug?u 75 gr pudra s¸ekeri 1 adet yumurta sarısı Üst Malzemesi: 350 gr çilek 1 su bardag?ı süt 1 paket krem s¸anti HAZIRLANIS¸I: Unu eleyip bir kaba koyun. Ortasını havuz gibi açın. Ufak ufak dog?radıg?ınız margarin, yumurta sarısı, limon kabug?u ve pudra s¸ekerini ilave edin. Hamuru çabuk çabuk yog?urun sonra plastik bir folyoyla kaplayıp, buzdolabında...
  2. Çengel sakızı

Çengel sakızı

Ibni Sirin diyor ki : Rüyasinda çengel sakizi çignedigini görmek, sonunda dedikodusu yapilacak bir mal elde edecegine delalet eder. Çengel sakizini çignemeden yuttugunu gören, malini süratle yiyip bitirir. Çengel sakizini bir yere koy-dugunu gören, malini elden çikarir.
  3. Mastika sakızı

Mastika sakızı

Rüyada mastika sakizi çignedigini gören kullanacagi bir ilaçtan fayda görür. Sakiz çignedigini görmek, baskalari ile dedikodu yapmaya ve sonunda kavga edip ayrilmaya delalet eder. Bir rivayete göre, hakkinda sikayet edilir. Yaninda çok sakiz oldugunu, bunlari çignemedigini görmek, zahmetle mal elde edecegine delildir. Mastika sakizi ile tütsü yapildigini görmek, hükümet tarafindan cezaya...
  4. Çilekli kek

Çilekli kek

MALZEMELER: 3 adet yumurta 1/2 su bardağı sıvı yağ 1/2 su bardağı süt 1 paket çilekli toz puding 2 su bardağı un 1 su bardağı şeker 1 paket kabartma tozu 1 su bardağı kurutulmuş çilek HAZIRLANIŞI Yumurta ve şekeri krema olana kadar çırpın.Toz pudingi ilave edin.Yağı ve sütü ilave edin.Unu ve kabartma tozunu eledikten sonra karıştırın.Dilimlenmiş , una bulanmış kuru çilek parçalarını...
  5. Çam sakızı

Çam sakızı

çam sakızı, cam sakızı, nedir, faydaları, yararları, hakkında merak edilen tüm bilgiler burada arkadaşlar Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu makalemizde çam sakızı hakkında ve faydaları hakkında, merak ettiğiniz tüm bilgileri sizlerle paylaşıyoruz. Çam Sakızı: Çam ağacından elde edilen, bal renginde ve kıvamında, keskin kokulu, acı bir maddedir. İçerisinde kolofan ve reçine asidi bulunur....

Sayfayı Paylaş