çılgın aşıklardık bizde herşey vardı

caylak

Yeni Üye
Üye
çılgın aşıklardık bizde herşey vardı
Ben bir buçuk sene nişanlı kaldım 6 sene konuştuk ne çılgınlıklar yaptık eşim ile bizim ilişkimizde herşey vardı adranalin kıskançlık(herkezde oldugu gibi) cesurluk .....gb bir keresinde hiç unutmam ailem eşimle konuştugumu ögrendi ve bana aile tarafından yasak geldi dışarıya çıkmak yok telefon yok ark çevresi yok ki gelirse anne ve babanın yanında sohbet ayrı odana gidemiyorsun sevdigim erkegi göremiyor konuşup dertleşemiyorum konuşmayı bırak o huzur dolu gözlerine baksam sadece uzaktan bana destek oldugunu görsem yetecek camdan dışarı bak anne yanıdadır gece radyo dinliyorum ve sevgilim hangi kanalı hangi saatte dinledigimi bilir tam aksinede annem hiç haz almaz radyodan hele ki benim dinledigim kanaldan hiçç o gece tüm uşaklı duymuştu sevgilimin aşk dolu itiraflarını ve bana olan özlemini bana ordanda o gece sabaha kadar uyumayacagını ve benim iyi oldugumu bilmesi vede sesimi duyabilmesi için bana sabaha karşı telefon getirmişti balkondan poşetle çekmiştim 3.kata o gece benimde gözüme uyku girmedi ve o günden sonra sadece msjlaşıyorduk birde herkez uykuya dalınca konuşabiliyorduk

öncelikle aramıza hoşgeldin canım bu arada bence hem cılgın hemde romantik aşıklarsınız .... allahımmm sizi birbirnizden asla ayırmasın bir ömür boyu mutluluklar dilerim....

cok hosuma gitti allah sizi hic ayirmasin... ayni seyleri hemen hemen bende yasiyorum suan.. ailem biliyor ama haftanin en az bir günü bulusabiliyoruz o da cok az zamanla ve babamadan gizli tutma sartiyla ama bize o bile yetiyor... geceleri arada bir camima gelir uzaktan öyle bakisiriz =) 3yildir yanimda benden bi kere bile biktigini hic hissettirmedi buda beni cok mutlu ediyor ve eminimki hayatimdaki beyaz atli prensim o benim :)) insan sevdimi herseye katlaniyor :) alah bir ömür boyu sizi mutlu etsin....

aaa ablam sen uşaklımısın ne güzel mekanda bi hemsehrinin olması bende uşaklıyım...:)
bu arada çok güzel seyler yaşamışsın ömrünün sonuna kadar mutlu olursunuz inş...

Geri