gebe
  1. caylak

caylak Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

çılgın aşıklardık bizde herşey vardı

Konu, 'İtiraf Ediyorum' kısmında caylak tarafından paylaşıldı.

Ben bir buçuk sene nişanlı kaldım 6 sene konuştuk ne çılgınlıklar yaptık eşim ile bizim ilişkimizde herşey vardı adranalin kıskançlık(herkezde oldugu gibi) cesurluk .....gb bir keresinde hiç unutmam ailem eşimle konuştugumu ögrendi ve bana aile tarafından yasak geldi dışarıya çıkmak yok telefon yok ark çevresi yok ki gelirse anne ve babanın yanında sohbet ayrı odana gidemiyorsun sevdigim erkegi göremiyor konuşup dertleşemiyorum konuşmayı bırak o huzur dolu gözlerine baksam sadece uzaktan bana destek oldugunu görsem yetecek camdan dışarı bak anne yanıdadır gece radyo dinliyorum ve sevgilim hangi kanalı hangi saatte dinledigimi bilir tam aksinede annem hiç haz almaz radyodan hele ki benim dinledigim kanaldan hiçç o gece tüm uşaklı duymuştu sevgilimin aşk dolu itiraflarını ve bana olan özlemini bana ordanda o gece sabaha kadar uyumayacagını ve benim iyi oldugumu bilmesi vede sesimi duyabilmesi için bana sabaha karşı telefon getirmişti balkondan poşetle çekmiştim 3.kata o gece benimde gözüme uyku girmedi ve o günden sonra sadece msjlaşıyorduk birde herkez uykuya dalınca konuşabiliyorduk

2. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    öncelikle aramıza hoşgeldin canım bu arada bence hem cılgın hemde romantik aşıklarsınız .... allahımmm sizi birbirnizden asla ayırmasın bir ömür boyu mutluluklar dilerim....

3. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    wouuuuuwwwww :dancing:yupis
    Harikaymış yaaaa :D :dilektut:

4. swetla

swetla Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    çok güzel, ailenin yasağına ramen de gece balkondan telefonu almak da büyük cesaret:)

5. caylak

caylak Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    :) teşekkürler herkeze

6. yeşilelma

yeşilelma Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    çok güzelmiş yaa maşallah

7. ebas

ebas Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    cok hosuma gitti allah sizi hic ayirmasin... ayni seyleri hemen hemen bende yasiyorum suan.. ailem biliyor ama haftanin en az bir günü bulusabiliyoruz o da cok az zamanla ve babamadan gizli tutma sartiyla ama bize o bile yetiyor... geceleri arada bir camima gelir uzaktan öyle bakisiriz =) 3yildir yanimda benden bi kere bile biktigini hic hissettirmedi buda beni cok mutlu ediyor ve eminimki hayatimdaki beyaz atli prensim o benim :)) insan sevdimi herseye katlaniyor :) alah bir ömür boyu sizi mutlu etsin....

8. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    mükemmel ve feci özendim :D

9. jnevin

jnevin Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    çok güzel canım bizimkine benziyo allah mesut etsin

10. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83
    aaa ablam sen uşaklımısın ne güzel mekanda bi hemsehrinin olması bende uşaklıyım...:)
    bu arada çok güzel seyler yaşamışsın ömrünün sonuna kadar mutlu olursunuz inş...

11. ^Gri Melek^

^Gri Melek^ Hamiş Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    Hmm esim yazmisin..demekki MUTLU SON.Allah bozmasin canim.

çılgın aşıklardık bizde herşey vardı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Türkçe Varsa Biz Varız!

Türkçe Varsa Biz Varız!

TÜRKÇE VARSA BIZ VARIZ TÜRKÇE VARSA BIZ VARIZ ! Doç.Dr. M.Ali AZMAN - TISAV - 04.04.2003 Milli kimligin, ortak bilincin ve varolusun birinci derecede temsilcisi ve tasiyicisi olan dil, bu özelligi dolayisiyla, toplumlari millet haline getiren degerlerin basinda gelir. Varliklar arasinda eski bilgi – yeni bilgi ilgisini kurarak bir tarih ve gelenek olusturan tek...
  2. Bizim Yenge Dizisinin İnatçı Aşıkları

Bizim Yenge Dizisinin İnatçı Aşıkları

bizim yenge dizisi konusu oyuncuları adem zeyno yetkin dikinciler tülin özen resimleri hakkında detaylı bilgiler Meleklermekanı.com'da Başrollerinde Canım Ailem dizisiyle adını duyuran Şebnem Bozoklu ve aynı dizide rol alan İlker Aksum'un rol aldığı Kanal D'nin sevilen dizisi Bizim Yenge'nin iki oyuncusu Yetkin Dikinciler ve Tülin Özen diziyi ve dizideki rollerini anlatmışlar... Bizim...

Sayfayı Paylaş