gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Çılgın koleksiyoncu

Konu, 'Guinnes Rekorları' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Çılgın koleksiyoncu ABD'li Frank Artest, 1965 yılında sakız kağıdı koleksiyonu yapmaya karar verdi. 39 yıl içinde 1 milyonu aşkın sakız kağıdı biriktiren Artest, bunların hepsini birbirine ekleyince 2 dalda Guinness Rekorlar Kitabı'na girdi. Artest, 267 kilo ile "toplam ağırlık" 13 kilometre ile de "uzun" dallarındaki rekorun sahibi oldu. Miami kentinde gerçekleşen bu gösteri için, eyelet valiliğinden izin almak için tam 4 ay uğraşan Artest, izni almanın da bir rekor olduğunu söylemişti.

2. HaLLoWeeN*

HaLLoWeeN* Forum Okuru

vay be güzel rekormuş:D

Çılgın koleksiyoncu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çılgın Cüzdanlar ... (:

Çılgın Cüzdanlar ... (:

Kücükken mario oynadigim kommandoyu cüzdan yapmislar yaa :D:D:D ve digerleride cok cilginca olmus acikcasi, sizde hayret edeceksiniz meleklerim buyrun bi göz atin :tik:
  2. Çılgın Yataklar

Çılgın Yataklar

Bu yataklara bayılacaksınız.gerçekten baya ilginç tarzları var.Şahsen ben bazılarının evimde olmasını isterdim :)
  3. Çılgın Koltuklar

Çılgın Koltuklar

çılgın koltuklar "Evimiz, kişiliğimizi yansıtır" diyor ve çılgın bir kişiliğe sahip olan Melek'lerimiz ve bizi ziyaret eden çılgın misafirlerimiz için, çılgın koltuk modellerini sunma çılgınlığını gösteriyoruz bu yazımızda :D:D
  4. çılgın ergen

çılgın ergen

gençlik sorunları ergenlik sorunları nelerdir nasıl baş edilir oğlum motorsiklet istiyor ne yapmalıyım hakkında genel bilgiler burda melekler Ne söylesem dinlemiyor:kafa: benim 17 yaşında bir oğlum var tutturmuş motorsiklet diye arkadaşlarının varmış o da istiyor,almasına alırım ama korkuyorum başına bişi gelir diye babasıda bende konuşuyorum ikna olmuyor:m.c:bize ben dikkatliyim diyor...

Sayfayı Paylaş