gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Çılgın Makyaj Örnekleri

Konu, 'Makyajın Püf Noktaları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

çılgın makyajlar çılgın makyaj sade makyaj sevenler icin resimler makyajlar Makyaj yapma tarzınız nedir bilmiyorum ama ben genelde sade pastel tonları tercih ederim..Çok canlı parlak renkler bana göre değildir...Çoğunuzda bu tarz makyajları tercih etmezsiniz ama tercih edenler bu tarz makyajı sevenler olabilir...Onun için bende sizlere çılgın makyaj örneklerinı sunuyorum...

2. anıçisil

anıçisil Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  3. düş macunu

düş macunu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

Çılgın Makyaj Örnekleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Göz Makyajı 2012 Örnekleri

Göz Makyajı 2012 Örnekleri

2012 göz makyajı göz makyajı modelleri göz makyajı 2012 Bu yıl yine sadelik ön planda melekler :) Doğallık ve sadelik giyimde olduğu gibi makyaj modasında da geçerliliğini koruyor. Ha, abartılı makyaj hiç yapılmayacak mı elbette ki gözler de zaman zaman vurgulanacak. Ancak ağırlık duru güzellikte olacak. Kalın kaşlar, buğulu gözler, doğal tonlar..Şimdi 2012 göz makyajı modasını resimlerde...
  2. Gece Makyajı Örnek Modelleri...

Gece Makyajı Örnek Modelleri...

Gece Makyajı Örnekleri Gece Makyajı Mevsim değişikliklerine göre değişen moda gibi makyaj da gece ve gündüz olarak değişir...Değişik mekanlara zamanlara göre değişiklik gösterir...İşte bir gece makyajı nasıl yapılır...Aşağıda da sizlere gece makyajı örneklerini sunuyoruz....
  3. 2013 Gelinlerine Makyaj Örnekleri

2013 Gelinlerine Makyaj Örnekleri

Bu konu 2013 gelin makyajları hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, gelin makyajı çarpıcı ancak sırıtmayacak şekilde yapılmalı, cilt rengine, yüz şekline göre uygulanmalıdır. Profesyonel makyözlerce son derece başarılı bir şekilde uygulanan gelin makyajı gelinin gecenin yıldızı olmasını sağlar. Gelin makyajında en önemli noktalardan biri makyajın iyi sabitlenmesidir. Dekolte...
  4. Adriana Lima Makyaj Örnekleri

Adriana Lima Makyaj Örnekleri

Bu konu; adriana lima makyaj örnekleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, güzele ne yakışmaz deyimini hepiniz bilirsiniz. Gerçekten de pek çok kadın fazla makyaja ihtiyaç duymadan sadece küçük dokunuşlarla güzelliklerini daha bir ortaya çıkarabiliyorlar. Bu isimlerden birisi de dünyaca ünlü Victoria's Secret mankenlerinden Adriana Lima. Ülkemizi de ziyaret etmiş olan Adriana...
  5. 2014 Resimli Makyaj Örnekleri

2014 Resimli Makyaj Örnekleri

2014 makyaj modelleri, 2014 makyaj örnekleri, 2014 makyaj resimleri Biz bayanlar giyime kuşama olduğu kadar makyajada ayrı bir önem veririz. Klasik bir laf olacak biliyorum ama aslında her kadın güzeldir önemli olan güzelliğini makyajla tescillendirerek ön plana çıkarabilmek. Cilt kusurlarınızı, stres, yorgunluk ve uykusuzluktan solgun görünün yüzünüzü makyajla kapatabilir ve çok daha güzel...

Sayfayı Paylaş