gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Çılgın merdivenler

Konu, 'Komik Resimler' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

2. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Çılgın merdivenler
    çok ilginçç gercektenn cnmm

Çılgın merdivenler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cem Adrian Merdivenler

Cem Adrian Merdivenler

Sundum ellerinize kalbimin tüm çiçeklerini, gitmek yerine Güneş gibi doğdu yüzüme geceleri ay, buz gibi ellerimle Gördüm,kördüğüm olduğumu Sonu gelmez masalları puslu şehrinde İçtim kana kana sularını zehirli nehirlerin gözümü kırpmadım bile Acıyor,duyuyor musun ? Kanıyor,içimde bir şey.. Yanıyor,görüyor musun alevleri her yanımı sarıyor? Acıyor,duyuyor musun?...
  2. Görsel Sanat : Merdivenler!

Görsel Sanat : Merdivenler!

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Kantin merdivenleri..( ooofff offfff)

Kantin merdivenleri..( ooofff offfff)

Geçen yıl arkadaşlarla kantine inicz son dk cem,şeyma fuat ve ben işimiz çıktı siz inin biz gelioruz dedik,tamda kantine inen merdivnlerin karşısında kalorifer var. onun yanında dolu su bidonları ki düştüklerinde çıkardıkları sesleri tahmin edemzsiniz:D3 kattan duyulr.. ayakkabılarımın altı ıslak olmalı:) ayağımın nasıl kaydığını anlamadım.ama "pat! pat! pat! pat! pat!" durmadan...
  4. merdivenlerden yuvarlandım :D

merdivenlerden yuvarlandım :D

okulda elmde telefon diğer elimde deftr çıkıyodum medivenlerden nsajlaşıyodum arkdşla nerden kaldın diye herkez çıkıyo ama sınıflara bi an kendimi yerde buldm paldır küldür yuvarlandım :D:D yüzümde bi morluk vardı en son snra korkudan bayıldım rezillikti ya sınıfa grnce herkez güldü falan dayak yedği sandılr :( ::D
  5. Dünyanın en güzel sokak merdivenleri

Dünyanın en güzel sokak merdivenleri

Merdivenler, insanların yüzyıllardır yükseklere erişmek için kendi zekasıyla ortaya koyduğu güzel bir icat. Tarihsel gelişimine bakıldığında taşta toprağa topraktan tahtaya oradan da metal merdivenlere geçildiğini görüyoruz. Ancak insanoğlu hiçbir zaman bir nesneyi sadece gerçek işleviyle kullanmamış mutlaka onu farklı bir şeye dönüştürecek şeyler uygulamıştır. Bu çaba basit süslemelerle...

Sayfayı Paylaş