gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Çılgın Sedat artık futbolcu

Konu, 'Magazin' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Şarkıcı Çılgın Sedat 35 yaşında müziği bırakıp futbola başladı. "Orada Neler Oluyor" programına katılan Çılgın Sedat" Zeytinburnuspor'da profesyonel olarak top koşturacağım.
    Maç başına 1000 ytl alacağım. Transfer parası olarak 50 bin YTL aldım" dedi.

internethaber.com

Çılgın Sedat artık futbolcu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Katil futbolcu

Katil futbolcu

Ünlü bir futbolcu karısını öldürmekle suçlanıyordu. Futbolcu olayın tek şüphelisi olarak polisin televizyonlardan naklen yayınlanan heyecanlı takibiyle yakanlanmıştı ama karısının cesedi ortada yoktu. Duruşma Amerikan filmlerindeki gibiydi. Futbolcu sanık sandaltesinde oturuyordu. Kucak dolusu parayla tuttuğu avukatı yargıca ve sanığa sırtı dönük, heyecanlı cümlelerde jüriyi ikna etmeye...
  2. sedat abi

sedat abi

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Sedat Ucan - Allah'im İlahisi

Sedat Ucan - Allah'im İlahisi

huzuruna gelmek için ilahisi sedat uçan kulluk istiyorum sedat uçan allahım ilahisi allahım Huzuruna gelmek icin Yuzum yoktur hic Allah'im Aglarim hep icin icin Derdim bilinmez Allah'im Yasim silinmez Allah'im Kulluk istiyorum her an Sen nasip eyle Allah'im Gercekten Sana inanan Kullardan eyle Allah'im Huzuruna nasil gelem Gunahkarim cok Allah'im Bu atesle nasil gulem Artik gulemem Allah'im...
  4. Sedat Mert Biyografisi Fotoğrafları

Sedat Mert Biyografisi Fotoğrafları

Sedat Mert Kim Resimleri Sedat Mert Biyografisi Fotoğrafları Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda bir çok dizi ve filmde rol alan Sedat Mert'in biyografi bilgilerini ve resimlerini sizlerle için ve ilgili misafirlerimiz için paylaşıyoruz. Sedat Mert Marmara Üniversitesi Turizm Otelcilik Bölümü ve Anadolu Üniversitesi İşletme bölümlerinden mezun olmuştur. Pek çok dizi ve filmde rol...

Sayfayı Paylaş