gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

çillerimden lazerle kurtulabilir miyim?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

yüzümde çiller var ve lazerle leke silinebilirmiş bu konuda bilgi verebilir misiniz? Nasıl bir işlem bu?

2. BeyazMelek

BeyazMelek Super Moderator

Beğenilen Mesajlar:
    325
    Ödül Puanları:
    63
çillerimden lazerle kurtulabilir miyim? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çiller

çiller

Çiller (a.k.a. ephelides), daha çok açık tenli ve kızıl saçlı, mavi, yeşil ya da ela göz renkleri olan kimselerde görülen küçük kahverengi lekelerdir. Hayatın erken aşamalarında ortaya çıkarlar ve yazın çoğalıp kışın hafiflerler. 40-45 yaşlarından sonra genellikle kaybolurlar. Güneşe maruz kalmış bölgelerde oluşurlar: yüz, eller, göğüs ve sırt gibi. Bu kahverengi lekeler cilt tarafından...
  2. Çil

Çil

Bolluk, kısmet, para olarak yorumlanır. Yüzünün çillendiğini gören insana her türlü yerden kısmet gelir.
  3. lazer epilasyonla sonuc alan var mi?

lazer epilasyonla sonuc alan var mi?

lazer epilasyon yaptıran varmı lazer epilasyon yaptıranlar yaptıranlar lazerli Selam melekler,bu konuyu aradim ama tam olarak bu baslik altinda bulamadim.Umarim acilmis bir konuyu ikinciye acmiyorumdur.Benim merak ettigim lazer ile kesin sonuc alan var mi?Malesef ben koluma yaptiriyorum ve daha bir sonuc alamadim.Bunu da belirteyim ki hormon testide yaptirdim ve birsey cikmadi.Benim gibi sonuc...
  4. Yüzdeki çiller geçer mi?

Yüzdeki çiller geçer mi?

yüzdeki ciller için krem çil geçer mi çil geçermi Kadınlar çok takıntılıdır bu konuda. Yüzlerindeki o sevimli çiller bile bazen bazı kadınlara itici gelebilir.Oysa o çiller ne kadar masum ve sevimlidir.Yok, ben çilleri sevmiyorum, yüzümdeki çiller geçsin diye ısrar ediyorsanız tamam, size çillerinizden kurtulmanız için doğal teknikler buldum:D Suna Dumankaya yüzdeki çillerin geçmesi için...
  5. çillerimden nasıl kurtulabilirim ?

çillerimden nasıl kurtulabilirim ?

Yüzümde çiller var ve bunlardan nefret ediyorum.Bazı arkadaşlarım da bayılıyor ve keşke bizde olsaydı diyorlar, deliler. Ben bunlardan nasıl kurtulurum ya ?

Sayfayı Paylaş