gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Çilli insan

Konu, 'C-D' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Rüyada yüzü çilli bir kimseyi görmek, içinizden atmaya ugrastiginiz bir üzüntüyü atmayi basaracaginiza, çok sevimli bir arkadasinizin sempatisini kazanacaginiza ve bu suretle hayatiniza yeni bir renk ve heyecan katmis olacaginiza delalet eder.

Çilli insan konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İnsan

İnsan

insan, dünyadaki en baskın canlı türüdür. Kendilerini biyolojik, sosyal ve ruhsal yönleri ile tanımlarlar. İnsanın bilimsel ismi Homo sapienstir, Latince "akıllı adam" anlamına gelir. Homo sapiens'in ilk kez nasıl ortaya çıktığı bugün için hâlâ kesinlik kazanmamıştır. Bugün yaşayan insanlar üzerinde yapılan bazı genetik araştırmalar bu türün yaklaşık 130,000 yıl önce Afrika kıtasında...
  2. çilli ciltler için maske

çilli ciltler için maske

cilli ciltler a) Bayır turpu rendelenerek suda 10 dakika pişirilir ve sı*kılır. Yarım fincan limon suyu, bir bardak süt ve yumur*ta akı karıştırılarak çırpılır. Pirinç unu katılarak krem kı*vamına gelinceye kadar badem yağı ile karıştırılır. b) İki avuç kadar kabukları soyulmuş badem dövülerek un haline getirilir. Badem ununa bir çorba kaşığı süzme ba! ve yumurta akı çırpılmadan ilave...
  3. İnsanlar

İnsanlar

Aç mısınız?: Yaşamınız boyunca 30.000 kilo kadar yemek yersiniz.Buda 6 filin ağırlığına eşittir. Bunu yut: Yutulan yiyecek vücudunuzda 3,5metre yol alır yani bir otomobilin uzunluğu kadar. Saç: Bilinen en uzun saç Hint'li bir rahibindi.1949'da saçının boyu 8metre olarak ölçüldü.Yani kolunuzdan 13 kat daha uzun. Isı: Vücudun normal ısısı 37 derecedir.Eğer ısı 25 dereceye düşerse ölebilirsiniz.
  4. Çilli Begonya Bakımı ve Benim Begonyam

Çilli Begonya Bakımı ve Benim Begonyam

begonya bakımı çilli begonya bakımı çilli çiçeği cilli çiçeği Bunu annemden aldım kızlar o büyüttü bana devretti maşallah çok şeker bişey :)Narin ama biraz hanfendi :) Çilli begonya (tırmanan begonya) bakımı: Isı: Kış aylarında sıcaklık 15 derecenin altına düşmemelidir. Diğer zamanlar icin özel bir sıcaklık ayarlaması yapmak gerekmiyor. Işık: Aydınlık yerde tutulmalı fakat direk...
  5. Çilli Bom Bom Bom :) Çilli Ciltlere Son......

Çilli Bom Bom Bom :) Çilli Ciltlere Son......

Çillere çözüm... Çilliyim diye üzülmeyin Her derdin bir çaresi vardır İşte Size Cözümü..... Bu maskeler yüzdeki çilleri ve sivilceleri gidermekte etkili olur. a) Bayır turpu rendelenerek suda 10 dakika pişirilir ve sı*kılır. Yarım fincan limon suyu, bir bardak süt ve yumur*ta akı karıştırılarak çırpılır. Pirinç unu katılarak krem kı*vamına gelinceye kadar badem yağı ile karıştırılır. b)...

Sayfayı Paylaş