gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Cilt bakımı için ananas

Konu, 'Cilt Bakımı' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

ananas yüze sürülürmü ananas cilt ananasla cilt bakımı bakımı ile Tropikal bir meyve olan ananasın cilt bakımında da kullanıldığını biliyormuydunuz?
    Bakın ananas cilt bakımında ne şekilde kullanılıyor ve cilde ne gibi faydaları oluyor?

Ananas, selülit ilacı ve toksin atıcı özellikleriyle kozmetik sektöründe çok sık kullanılan bir meyve. İçerdiği A ve C vitaminleri, kalsiyum, potasyum, fosfor ve demir gibi minerallerle sivilceli cilt sorunlarının dermanı.

Pürüzlü ciltlerdeki sivilce ve lekeleri hafifletiyor ve cildi canlandırıp kadifemsi bir yumuşaklık kazandırıyor. Ananas ayrıca, makyaj ürünlerinin cilt üzerindeki olumsuz etkilerini de gideriyor.
    3-4 dilim ananası ezip cildinize sürün ve 15 Dakika bekleyip ılık Suyla yıkayın.
    - Yarım ananas ve 60 gr kavrulmamış bademi robotta krem kıvamına gelinceye kadar ezip göz çevresi hariç yüz ve boynunuza sürün. 15 dakika bekleyip cildinizi durulayın. Cildinizi yumuşatıp pürüzsüz bir görünüme kavuşturacaktır.

2. Saharalı

Saharalı Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bunu deneyin ben denedim çok güzel yapıyor cildi

3. Aysun_melek

Aysun_melek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ananas çok iyi geliyor cilde canlılık veriyor arkadaşlar ben denedim tavsiye ederim

4. sevgi_melegi

sevgi_melegi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ananası çok severim ama yemesini cilde hiç uygulamadım

Cilt bakımı için ananas konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yağlı ciltler için cilt bakımı!

Yağlı ciltler için cilt bakımı!

yağlı ciltler için cilt bakımı Malzemeler: Bal + süt + limon suyu Hazırlanışı: Bir fincan içinde bir kaşık balı, bir kaşık limon suyunu ve kıvamın koyuluğunu bozmayacak miktarda sütü karıştırın. Karışımı yüzünüze ve boynunuza yayın ve hafifçe kuruyana kadar bekleyin. Maskeyi nemli bir sünger yardımıyla silerek temizleyin. Ne işe yarıyor: Bal cildi yumuşatır ve limon suyunda bulunan...
  2. Cilt bakımı için havuç

Cilt bakımı için havuç

havuc cilt Meyvelerin cilde ne kadar faydalı olduğunu söylemeye gerek yok bunu zaten biliyorsunuz şimdi havuçla ilgili bazı bilgilerde bulunmak istiyorum bakın havuç cildimize ne gibi faydalar sağlıyor ve faydaları nelermiş Havuç, içeriğindeki beta karoten, E, PP, B ve D vitaminleriyle Sağlık ve güzellik için gerçek bir nimet. Cildin gençlik iksiri ve her türlü cilt sorununun ilacı....
  3. Cilt bakımı için elma

Cilt bakımı için elma

Elmanın cilt güzelliğine inanılmaz faydaları vardır özellikle doktorların tavsiye ettiği hergün alınması gereken meyvelerden biridir elma Peki cildimiz için elmayı ne şekilde kullanmalıyız ve cilt güzelliğimize ne gibi katkı sağlar Ninelerimizin ''Sağlık için Günde bir elma' sözü bilim adamlarınca artık ispatlandı. Elma, zengin vitamin ve Mineral kaynağı olup bağışıklık sistemini...
  4. Cilt bakımı için greyfurt

Cilt bakımı için greyfurt

Cilt bakımı için greyfurt Greyfurt içeriğinde bulunan A, B grubu ve C vitaminleri ile cilde antioksidan etkisi yapıyor. Aynen bir ilaç gibi kılcal damarlardaki kanı hızlandırarak damarları hastalıklardan koruyor. Cildin direncini artırarak zararlı dış etkenlere karşı siper görevini üstleniyor. Hasarlı serbest radikalleri onararak hücreleri yeniliyor. Yüksek orandaki mineralleri ile cildi...
  5. Cilt İçin Doğal Bakım

Cilt İçin Doğal Bakım

Avucunuza birkaç damla argan yağından alın ve hafifçe avucunuzda ovuşturarak elinize dağıtın. Yağlı el ve parmaklarınız yardımıyla saçlarınıza ve saç derinize uygulayın. Uyguladığınız bu masajdan sonra saçlarınızı ılık bir havlu yardımıyla sarın ve bu şekilde bir saat boyunca bekleyin. Bir saat bekledikten sonra saçlarınızı ılık su ile ve az bir şampuanla yıkayıp, durulayın. Ayrıca...

Sayfayı Paylaş