gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Cilt Çatlakları Nasıl Yok Olur

Konu, 'Çöplük' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Cilt Çatlakları Nasıl Yok Olur bu konuda kimin bilgisi var ise banada çözüm önerilerinde bulunsun yaa

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Cilt Çatlakları Nasıl Yok Olur konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cilt Çatlakları ?

Cilt Çatlakları ?

Cilt Çatlakları Neden Oluşur? Cildinizin hızlı bir şekilde aşırı derecede gerilmesiyle derinizdeki elastik dokular kırılır ve ortaya cilt çatlakları dediğimiz görüntü meydana gelir. Başlangıç aşamasında kırmızı veya mor rengi andıran ve ilerleyen zaman içersinde sedefli beyaz renge dönüşür. Cilt Çatlakları En Çok Kimlerde Görülür? Cilt çatlaklarının kalıtımla sıkı bir bağı vardır. Zayıf...
  2. Cilt çatlakları neden olur ?

Cilt çatlakları neden olur ?

Cildinizde çatlaklıklar mı var nasıl geçer diye mi düşünüyorsunuz ozman okumaya başlayın neler iyi gelir,kimlerde gözükür gerekli bilgiler var meleklerim Cilt Çatlakları Neden Oluşur? Cildinizin hızlı bir şekilde aşırı derecede gerilmesiyle derinizdeki elastik dokular kırılır ve ortaya cilt çatlakları dediğimiz görüntü meydana gelir. Başlangıç aşamasında kırmızı veya mor rengi andıran...
  3. 40lı Yaşlarda Cİlt Bakımı Nasıl Olur?

40lı Yaşlarda Cİlt Bakımı Nasıl Olur?

40lı yaşlar, cilt bakımı, nasıl olmalı, dikkat edilmesi gerekenler, ipuçları, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, 40lı yaşlara gelindiğinde cilt artık belli bir olgunluğa gelmiştir.Ona göre de bakımı değişir. Kırklı yaşlarda cildin alt tabakalarındaki yapılarda incelme sonucu gençlikte görülen canlı, dolgun, yumuşak cilt kaybolur. Cilt altı yağ dokusununda azalmasıyla...
  4. kızlar acil yardım siğiil nasıl yok olur

kızlar acil yardım siğiil nasıl yok olur

kızlar parmağımın arasında ufak bir acıyla başladı herşey ilk başta su topladığını sandım daha sonra giderek büyüdü tamda yüzük parmağımın arasında artık baş edemiyoorum acısından nasıl geçiricem acil yardım edin:haydi:
  5. Cilt çatlaklarına fraksiyonel lazer tedavisi

Cilt çatlaklarına fraksiyonel lazer tedavisi

Hemen hemen 3 kadından birinde görülen cilt çatlakları yaygın olduğu kadar uzun yıllardır tıp dünyasının da biçare kaldığı konular arasında yer alıyor. Ne var ki çokta karamsar olmaya gerek yok. İzleri %100 oranında gidermek imkânsız olsa da yüz güldürücü sonuçlara ulaşmak mümkün. Cilt Çatlakları Neden Oluşur? Cilt çatlakları sık kilo alıp vermelerde, ergenlik ve gebelik dönemlerinde ortaya...

Sayfayı Paylaş