gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Cilt gözeneklerini sıkılaştıran maske

Konu, 'Cilt Bakımı' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

ciltteki gözenekleri sıkılaştırmak için cilt gözeneklerini sıkılaştırmak için cilt gözeneklerini sıkılaştırıcı maske yüzdeki gözenekleri yüzdeki Cilt gözeneklerini sıkıştıran bitkisel maske tarifini ve malzemelerini paylaşıyorum
    Cildimizde oluşan ve giderek büyüyen gözenekler hepimizi rahatsız eder. İşte rahatlıkla uygulayabileceğiniz doğal bir maske tarifi
    1 çorba kaşığı yağsız süt
    1 adet yumurta akı
    Yarım tatlı kaşığı bal
    Bir kabın içerisinde çatalla karıştırılır. Koyu karışım haline gelince, göz çevresi hariç yüze sürülür.
    15 dakika kadar sonra yüz, önce ılık su sonra soğuk su ile yıkanır. Bu maske haftada bir düzenli uygulandığında daha iyi sonuç verir.

Cilt gözeneklerini sıkılaştıran maske konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ciltteki Gözenekler..

Ciltteki Gözenekler..

ciltteki gözenekler ciltteki gözeneklerin kapanması gozenekler gözenek skıştırma sivilceler cildim çok gözenekli Merhaba arkadaşlar, Sizlerden aslında şuan karşılaştığım bir durumdan dolayı yardım almak istiyorum.Yüzümde hiç sivilce veya siyah nokta yoktu,ayda bir kere falan belki bir tane sivilce çıkardı. Ama şimdi cildime dikkatlice baktığımda gözenekler oluştuğunu farkettim buda beni çok...
  2. Cildinizdeki gözenekleri sıkılaştırıcı maske

Cildinizdeki gözenekleri sıkılaştırıcı maske

gözenekleri sıkılaştırıcı maske gözenek sıkılaştırıcı maske gözenek maskeler yüz gözenekleri sıkılaştırmak için Cildimizdeki gözeneklerin büyüklüğü hepimizi rahatsız eder.İşte rahatlıkla uygulayabileceğiniz maske tarifi melişler:) 1 çorba kaşığı yağsız süt 1 adet yumurta akı yarım tatlı kaşığı bal Hazırlanışı Bir kabın içerisinde çatalla karıştırılır.Koyu karışım haline gelince göz...
  3. Cilt yağları ve gözeneklere elmalı maske tarifi

Cilt yağları ve gözeneklere elmalı maske tarifi

Bu konu; yağlı ciltler için elmalı maske ile ilgili bilgi vermektedir. Anneannem her zaman elma yiyen kadın güzel kalır, diyordu. Bu söz kulağıma küpe oldu sanırım evde elma bulundurmaya özen gösteririm tabi güzel kadınım diye :D:D Güzelliğimizi doğayla perçimlemek istiyorsak doğanın sunduğu nimetlerin ne amaçla ne şekilde kullanılması gerektiğini bilmekte fayda var. İşte bitkisel cilt...
  4. Cilt Gözeneklerini Nasıl Daraltabilirim?

Cilt Gözeneklerini Nasıl Daraltabilirim?

Bu konu; Cilt Gözeneklerini Nasıl Daraltabilirim hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, kadınların güzelliğe olan takıntıları hepimizce malum. Az ya da çok hepimiz ayna karşısında hatırı sayılır vakit geçiririz. Bu zamanlarda ada gözümüze en çok çarpan cildimizdeki gözenekler olur. Bu gözenekler özellikle yağlı cildi olanlarda fazlasıyla geniştir ve kir birikintilerine,...
  5. Gözenekleri sıklaştıran maske tarifleri

Gözenekleri sıklaştıran maske tarifleri

gözenek sıklaştırıcı maskeler,gözenek sıklaştırıcılar,gözenekler nasıl sıklaşır,gözenekleri kapatan krem,gözenekleri yok eden maskeler,gözeneklerimi sıklaştırmak için ne yapmalıyım,ciltte büyüyen gözenekler nasıl sıklaştırılır,gözenekleri sıklaştırmak için ne yapılır, Ciltte oluşan gözenekler, kötü bir görünümün yanı sıra cilt sağlığı açısından da önemlidir. Gözenek oluştuğunda ciltte daha...

Sayfayı Paylaş