gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Cilt Kusurlarınızı Nasıl Kapatabilirsiniz?

Konu, 'Makyajın Püf Noktaları' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

cilt bakımı, cilt kusurları için, cilt kusurları için
    Sevgili melekler, aynaya baktığınızda yüzünüzde varolan ufak tefek pürüzler, çukurluklar ve izler canınızı sıkıyorsa sizlere bazı tavsiyelerimiz olacak. Hiç canınızı sıkmayın ve sizlere vereceğimiz ufak tefek makyaj hileleri ile cilt kusurlarınızı kapatabilirsiniz. İşte tüyolarımız...

cilt-kusuru.jpg

Cilt Kusurlarınızı Nasıl Kapatabilirsiniz? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Msn hotmail hesabını nasıl kapatabilirsiniz?

Msn hotmail hesabını nasıl kapatabilirsiniz?

msn nasıl iptal olur msn iptali nasıl olur hotmail iptali yapılır yapılır iptal etmek Msn hotmail hesabını nasıl kapatabilirsiniz?Msn hesabınızı kapatmak için aşağıdaki link e tıklayın: https://accountservices.passport.net/CustomerSupport.srf?id=10&vv=310&lc=1055&sl=1 Açılan sayfada "hesabınızı kapatın" yazısına tıklayın. Açılan sayfada oturm açmanız...
  2. Muhteşem Buklelerle Saçınızın Kusurlarını Kapatabilirsiniz

Muhteşem Buklelerle Saçınızın Kusurlarını Kapatabilirsiniz

Muhteşem buklelerle saçınızın kusurlarını kapatabilirsiniz. Saçlarınız inceyse bile kıvırcık saçlar sayesinde kimse bunu fark edemez. Üstelik saçlarınızı kıvırcık hale getirmek de düşündüğünüzden daha kolay. Saçlarınızı hafif nemliyken bigudilerle sarın ve kurumasını bekleyin. Açtıktan sonra uzun süre bozulmaması için sprey sıkabilirsiniz. Ellerinizle de biraz şekil vererek daha güzel bukleler...
  3. Cilt Lekelerinizi Makyajla Kapatabilirsiniz

Cilt Lekelerinizi Makyajla Kapatabilirsiniz

leke kapatıcı leke kapatıcı ürünler Makyaj, profesyonel ellerde mucizeler yaratabiliyor melekler :) Uygulanan makyaj teknikleri sayesinde uzak gözler yakınlaştırılıyor, burun küçültme, dudak kalınlaştırma gibi işlemlerle yüzde ki tüm kusurlar gizlenebiliyor. Peki ya cilt lekeleri için makyajın leke kapatıcı yönü olduğunu da biliyor muydunuz ? Aşağıda sizlerle paylaşacağımız kozmetik ürünleri...
  4. facebook grubunu nasıl kapatabilirim

facebook grubunu nasıl kapatabilirim

Bir facebook grubum var ve bu grubu artık kapatmak istiyorum ama nasıl yapacağım bilemiyorum.Yardım edermisiniz ?
  5. ebay hesabımı nasıl kapatabilirim

ebay hesabımı nasıl kapatabilirim

Varolan ebay hesabımı artık kullanmadığım için kapatmak istiyorum.Bu işlemi gerçekleştirmem için ne yapmam gerekiyor? Şimdiden teşekkür ederim bilgiler için..

Sayfayı Paylaş