gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

cilt lekeleri için

Konu, 'Alternatif Tıp' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Cilt lekeleri sivilce ve cildinizin daha genç görünmesi için 3 kaşık süzme yoğurdun içine 2 çor. kaş. limon suyu. 1 çor. kaş. elma sirkesi eğer evde varsa birazda nar eşkisini boza kıvamına gelince cildinize sürün ve en az 45 dk. bekletin.sonra ovarak çıkartın.Suyla yıkayın.Haftada 2 sefer yapıyorum.sürekli uyguluyorum ve çok etkili.Cildimide ışıl ışıl yapıyor.

2. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

ewt bu maske işe yarıyor.Bide ben bu karışımın içine çok az karbonatta koydum . Suratım 1 buçuk ayda sanki botoks yaptırmış gibi porselen gibi göründü

cilt lekeleri için konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. cilt lekeleri için maskeler

cilt lekeleri için maskeler

cilt lekeleri için maske cilt lekeleri icin maskeler sivilce için maske ciltteki lekeler lekeler icin Güneş ışınlarının etkisi ile oluşan pigment artışı ciltte geniş leke görüntüleri oluşturur. Ayrıca sivilce izleri,hamilelik,aşırı antibiyotik kullanma,yanlış kozmetik ürünleri gibi sebepler ciltte lekelerin oluşmasına neden olmaktadır. Bitkisel ürünlerle ise lekeler, çeşitli yöntemlerle...
  2. Cilt Lekeleri için

Cilt Lekeleri için

Hazırlanan bitkisel ilaçlar cilde sürülmeden önce kaşınan yer ılık su ile pansuman yapılmalıdır. Nışadır bal ile karıştırılarak krem kıvamına getirilir. Hazırla*nan kremden günde iki sefer ve tedavi süresince leke olan yere sürülür. Yumurta akı ve rendelenmiş limon kabuğu krem kıvamına gelinceye kadar karıştırılarak yoğrulur. Hazırlanan kremden, ban*yodan bir saat önce masaj yapılarak cilde...
  3. ciltteki lekeler için elma sirkesi

ciltteki lekeler için elma sirkesi

ciltteki lekeler elma sirkesi lekeler için elma sirkesi ve lekelere Bir kaba yarıyarıya sulandırılmış elma sirkesi koyup kaynatın.Daha sonra bu su ile yüzünüze buhar banyosu yapın .Ayrıca yarı yarıya sulandırılmış elma sirkesi ile yüzünüzü 3_4 günde bir silebilirsiniz.Cilt lekeleri için oldukça faydalı.
  4. Cilt lekeleri için kayasılı maske

Cilt lekeleri için kayasılı maske

Melişlerim cildinizde leke varsa bu maske tarifi tam size göre:) İki adet ayıklanmış çekirdeksiz kayası alın.Bunları ince şekilde kıyın ve bir tutam taze maydonoz ,gelincik katın ve bir bardak nane suyunda pişirin ve sonra lapa yapın. Bu lapaya 2 çorba kaşığı kaymak ile krem olana kadar pirinç unu katın ve yoğurun.Cildin lekesiz ve parlak olmasını sağlar. Yüzünüze sürün ve 20 dk kadar...
  5. Cilt Lekeleri için elma sirkesi

Cilt Lekeleri için elma sirkesi

Kızlar Cilt Lekeleri için elma sirkesi etkili mi nasıl kullanılmalı peki

Sayfayı Paylaş